je učňovkár a učňovkár. hlupy učňovkár robi za pasom, šikovny vie precitat vykres v anglictine a samostante nieco zostrojit.
je učňovkár a učňovkár. hlupy učňovkár robi za pasom, šikovny vie precitat vykres v anglictine a samostante nieco zostrojit.
este vela vody pretecie nez slovaci pochopia, ze vysie platy slovakov sa daju dosiahnut len a len lepsim vzdelanim. a to na slovensku nedosiahneme obedmi zadarmo ani ziadnymi inymi populistickymi balickami
nato aby sme neboli montovna by skolstvo muselo produkovat podstatne viac ludi, ktori vedia robit aj nieco ine ako robit za pasom
zaloz firmu a daj plat na dostojny zivot
dobre zarobit sa da aj na slovensku, ale nie robosenim za pasom. takyto ludia to maju tazke vsade
vyplakavanie pri borovicke este nikomu plat nezvysilo
vyhovarat sa a plut na tych co zamestnavaju vie kazdy. zaloz firmu a zamestnaj ty ludi, samozrejme s vysokymi platmi.
nechces robit za almuznu? zaloz zivnost, alebo este lepsie firmu, daj vysoke platy, nie almuznu ako ti zli zapadni kapitalisti
nevidim nic zle natom, zobrat si pozicku a investovat do byvania, rozvoja firmy atd atd
horsie je zobrat si pozicku a "prezrat" - dovolenka, vianocne darceky, ale aj 13ste dochodky...
Slovan bude rad ak postupi do europskej ligy. Aris Limassol je rovnako kvalitny super ako slovan a vopred maju istu len konferencnu ligu
slovan nema ani nahodou rozpocet 20 mega
pre svedkov blahovych to uspesne je.
az sem pocujem ako place hahaha
a v kazdom civilnom objekte, ktorych zasiahli uz tisice, sa skryvali banderovci a satanisti
kolko desiatok mld. dolarov uz roztopili zo svojich rezerv, ktore vytvarali cele desatrocia?
samozrejme v kazdej civilnej budove, ktorych rusi trafili na tisice, bolo minimalne 2000 banderovcov
ruska potemkinova dedina a neschopnost. bohuzial nic to nemeni na tom, ze zasadne pohyby sa tak skoro neudeju
ukrajina stratila 10% uzemia len vdaka podpore spojencov.
ak by sa splnili zelania svedkov blahovych a zapad by zbrane nedodaval, tak by stratili min 60% uzemia ak nie vsetko
ten, kto sa tymto konfliktom zaobera trocha serioznejsie vedel, ze nejake zazraky sa od protiofenzivy ocakavat nedaju, kedze tie pocty dodanej techniky neboli zase az take obrovske a rusi sa naozaj kvalitne zakopali
obavam sa, ze konflikt zamrzne a krajiny sa budu vzajomne ostrelovat ako izrael a palestina
tie populisticke hluposti, ktore uz su schvalene a stoja nas 2,5 mld rocne treba z niecoho financovat
vplyvom vojny stupli ceny energii a tak sa zdanovali energopodniky
vplyvom vojny sa roztocila inflacia, ecb zdvihla uroky a banky tiez, samozrejme o nieco viac ako ecb
Odporúčame