Možno by sa ním mohol stať súdruh Fico. Predstav si to oslovenie: Súdruh generálny tajomník. Umrel by som od šťastia.
Možno by sa ním mohol stať súdruh Fico. Predstav si to oslovenie: Súdruh generálny tajomník. Umrel by som od šťastia.
veľmi ti prekáža, že už nebudete rabovať vy na čele so SMER-s.r.o.
kladivo, od malička ťa ním mlátili po hlave,či.
Mala by tam byť socha p. Mečiara. On jediný má najväčšie zásluhy na tom, že máme svoj vlastný štát. Mečiar na hrad!
možno predal aj svoje hodinky, najsociálnejší premier, len aby sme neumreli od hladu.
ty tak pľuješ nenávisť okolo seba, že ani nevieš poriadne písať.
Až sa dostanú z toho bordelu čo im tam zanechli "páni ministri" z predchádzajúcej vlády, a to môže trvať veľmi dlho,
Čo už môže vedieť ficovolič o demokracii. Vy ste predsa naučení, čo povie súdruh predseda, to je nalepšie a bude len tak ako on povie..
veľmi to bolí, že najvyšší už nie je najvyšší?
Chcú len zúžiť poslaneckú imunitu, nie kriminalizovať. Jedine, žeby sa opozícia mala čoho obávať.
Je niečo normálne na tom, keď sa dvaja našminkovaní chlapi v tangáčoch bozkávajú na verejnosti? Nech si to robia doma v súkromí. A nikto na nich nebude útočiť.
Odporúčame