Rabovací zlepenec nám vládol od r.2006 do volieb v r.2010. A bol to zlepenec len kvôli tomu aby sa všetci jeho prisluhovači mohli poriadne nabaliť. Ani jedného z nich nezaujímalo Slovensko, len ich kšefty a ako sa čo najviac nabaliť. Toto je na posratie a aj na zvracanie.

