V Iraku 500tisic mŕtvych deti tomu šaškovi nič nehovorí?Lybia,Jemen a Sýria ďalšie obete ktoré majú na svedomí štáty NATO na čele s USA?
V Iraku 500tisic mŕtvych deti tomu šaškovi nič nehovorí?Lybia,Jemen a Sýria ďalšie obete ktoré majú na svedomí štáty NATO na čele s USA?
Od belgičanov nič nezvyčajné
Mastný vlas mal dávno bručať v chládku.ale dobre aj za tento trest a potvrdenie že je to kriminálnik
Ja dúfam že táto nová vláda si posvieti na všetky pochybné kšefty bývalej vlády a poriadne to všetko preveria od nákupov kovid testov až po prežieračky v Dubaji a aj mnoho ďalších káuz
Edko už na Facebooku žobre na chod svojej strany:)))
Že doba temna:)Skoro štyri roky tu ľudia zažívali teror, nadávky a ponižovanie zo strany vládnych strán a som rád že extrémisti,pliaga, blázni a uňuchavači mikrofónov nebudú vládnuť.Temno si ľudia štyri roky dostatočne užili
No konečne.Už som si myslel že sa chce Hlas spolčiť s extrémistami z PS
V prvom rade zlyhala tajná služba že neodhalila hrozbu od Hamasu.To že hamas vraždil nevinných ľudí na hudobnom festivale je šialené a dúfam že Izrael nájde tych vrahov
Teroristi z Hamasu sú presne taký istý ako USAci keď prepadávali krajinu za krajinou a po nich ostali milióny obetí.
Mimovládky ich platia a ešte aj pokuty za nich zatiahnu.A po novom si vodiči nosia slzne spreje na tú háveď čo blokujú cestné komunikácie
Keby si počúval Ficovu tlačovku,tak sa dozvieš on nechce ústavnú väčšinu a ani nemá potrebné meniť ústavu.Za Fica sa kradlo to je fakt ale za matelka sa ukradla budúcnosť našich detí a vnúčat.
Keď sa pozrieš v akých okresoch vyhral tak je jasné že tam uplácali osadníkov vo veľkom:)A keby nemohli voliť nezamestnaní tak ma ledva 2%
Za to že Smer vyhral sa mozete poďakovať Matovičovej,Hegerovej vláde a samozrejme aj prezidentke že súhlasila z neskorším termínom predčasných volieb.Fico môže Matovičovi ruky nohy bozkávať za to ich trojročné katastrofálne vládnutie:)A už tu nefnukajte ako malé deti lebo ak Fico sklame tak budete mať možnosť o 4 roky vládnuť.Matovič je pre Slovensko totálna katastrofa ktorému sa podarilo rozdeliť národ na dva znepriatelené tabory
Ja že jeho prvé slová budú ako ide pomôcť Stankemu baliť kufre:)
Vtip roka že médiá sú pilierom demokracie:)
Hádam vieš koho česi volajú Pavek:)
Český prezident agent Pavek a českí vládny politici sa miešajú do volieb a progresívcom to vôbec nevadí.
Zaujímavé prečo európski politici tlieskajú nacistom Azovu, Ajdarua pravému sektoru.To čo predviedli v kanadskom parlamente je hanba na tisíc rokov a kto mohol postrčiť starého nácka?Len niekto z ukrajinského vedenia
Teraz sa musím redakcie pravdy zastať lebo jednodňové oneskorenie je vcelku dobre:)Zvykom býva že im to trvá týždeň alebo sa nevyjadria vôbec k nejakej téme
Odporúčame