Z Veľkého Krtiša do košického a prešovského kraja?Všetkých mali previesť rovno do Bratislavy a nasťahovať do kozieho paláca
Z Veľkého Krtiša do košického a prešovského kraja?Všetkých mali previesť rovno do Bratislavy a nasťahovať do kozieho paláca
Čaputova by mala vyjadriť znepokojenie že v USA legálne pochodujú po uliciach náckovia z hakovymi krížmi.
Protislovenské mimovládky je tiež rovnaká pliaga ako bukvice
To dokedy budeme tolerovať zahraničné protislovenské mimovládky? Už dávno sa mali zakázať a ešte ich štát platí z našich daní
Dobre vedeli že prichádzaju ďalší migranti a namiesto toho aby zabezpečili hranice tak robia tlačovky lebo Fico:)
Fico nemusel nič robiť len si kúpil pukance a kolu a prizeral sa ako liberáli a blázni likvidujú celé Slovensko:)
Za tri a pol roka liberálna pliaga demontovala všetko čo sa dalo.A ešte sa bez hanby uchádzajú o priazeň voliča
Keď vedeli že je veľký nápor migrantov tak vláda a polícia mali okamžite zvýšiť hliadky na hraniciach a cestách a nie sa vyhovárať na Orbána, Maďarsko a Fica
Každý tvoj príspevok je klamstvo a hoax.Skus sa nad sebou troška zamyslieť
Je rozvedený a tuším že žije s europoslankyňou lexman
Majerský je falošný a celé KDH už z kresťanstvom nemá nič spoločné a keby stál za svojimi výrokmi tak sa neospravedlní a bude si trvať na svojom.Takto chce získať len hlasy nič viac.
Veľa firiem plánuje odísť z Nemecka kôli vysokým energiam a už nejaký politici žiadajú aby sa opravil nord stream1:)Boh vie čo čo čaká celú európsku úniu v budúcnosti
Tam boli také prepojenia že aj hlupák pochopí že sa jednalo o kšeft ale dobre ja ťa nemusím presviedčať a ver čomu chceš
Každá tvoja menovaná strana má svoje škandály a je len otázkou času kedy sa prevalia.
Už len nákup testov od trnavskej sročky je veľmi podozrivý a dúfam že po voľbách sa to riadne prešetrí
Nejako si zabudol na gorilu kde demokratické strany SDKÚ a ďalší účastníci kradli ako straky
Postavili nemocnice+sa niekoľko aj zrekonštruovali.A za matelka sa zdravotníctvo dostali kde? Žiadna postavená a ešte zdravotníctvo dostali na okraj priepasti.Matovičová a hegerova vláda rozflakala miliardy a nik nevie kde ich použila a dúfam že po voľbách sa veľa vecí vyjasní čo tá banda neschopných plagiatorov škôd narobila
Tá tvoja liberálna demokracia tri a pol roka pošliapavala slobodu a aj ľudské práva.Tie tvoje príspevky sú už trápne a začni sa nad sebou konečne zamýšľať či ti to za to stojí robiť zo seba hlupaka
Mám také tušenie že Oľajná, sas, Debokrati a štartérova rodina sa nedostanú do parlamentu a z extrémistami z PS si nová koalícia nejako poradí
Čítaj pozorne Ma-ma má Emu:)A možno sa nestratiš:)
Odporúčame