Jak tomu starému nackovi všetci pekne tlieskali.Tu v Európe zase politici a mimovládky tlieskajú náckom z Azovu, Ajdaru
Jak tomu starému nackovi všetci pekne tlieskali.Tu v Európe zase politici a mimovládky tlieskajú náckom z Azovu, Ajdaru
Inak mončiči volím Smer:)
Nielen poľnohospodári majú problém aj iné slovenské firmy pociťujú konkurenciu z Ukrajiny a ich lacnej pracovnej sily
Nerozumiem tomu že sme pred krachom lebo Matovič a Heger vyhlasovali že oni dobre hospodárili a ekonomiku odovzdávajú v dobrej kondícii
Jožko Práčka urobil zo seba totálneho idiota a ešte sa stým prišiel pochváliť pred kameru:)A takéto indivíduá nám tri roky vládli a terorizovali občanov
Ľudia si veľmi dobre pamätajú kovidovi teror zo strany Oľajná gestapakov.A teraz sa chcú Oľajná hrať na obete
Dúfam že táto banda sa už do parlamentu nikdy nedostane.
Prčko zase behal z vajíčkami?:)))
Rodinka napichnutá na eurofondy
Takže naznačuješ že Todovu a Grendela zachránila mafia?:)
U mňa len pozitívne a som presvedčený že aj väčšiny ľudí vyvolal pastiersky list pozitívne reakcie
Myslíš aj uplatnenie 363 na Todovu a Grendela?Alebo oni sa nepočítajú:)))
Tuším že už jedno rozhodnutie mu ÚS dal za pravdu a toto bude len formalita.A odporúčam tebe aj ostatným si pozrieť tlačovku úplne do konca.
Ak si pozorne počúval tlačovku tak to malo byť aj tebe jasne.Čaputova požadovala od Žilinku také veci na ktoré nemá nárok a preto to podala na ÚS čo Žilinka označil za jej legitímnu vec.
Pozorne si počúval tlačovku?Alebo si vôbec nepočúval a teraz vyberaš len to čo sa ti hodí
Ústavný súd rozhodne v prospech Žilinku o tom nemám najmenších pochýb.Dnes Žilinka úplne odhalil a zotrel caputovu+ ďalších pajacov ako Šeliga a gambateho
Kamarát ja si žijem celkom dobre a finančne sa mám celkom fajn ale povedz to ostatným ľuďom čo nemajú čo do úst a k tým tvojim energiam že ich máme najlacnejšie?Áno máme ich mimoriadne lacné keďže ich dotuje štát.No a za Fica zadlženosť Slovenska 46%a za Matoviča skoro 70% a to svedčí ako kto hospodáril
Kamarát ty žiješ svoj paralelný život:)
Uhrík je v europoslanec a sám si vypočítaj koľko tam za tie roky zarobil že si mohol kúpiť nehnuteľnosť a požičať vlastnej strane a ešte započítaj že ak jeho manželka zarába.
Odporúčame