Ďakujeme Valéria:)Čím viacej takých uchylok tým viacej hlasov pre smer a SNS:)
Ďakujeme Valéria:)Čím viacej takých uchylok tým viacej hlasov pre smer a SNS:)
Ďakujeme divadlu za ďalšie hlasy pre smer, republika a SNS:)))
Že bývalá koalícia varuje pred extrémom:)Tri a pol roka ľudia žili v extrémne a v chaose vďaka bývalej koalícii a jediná ich predvolebná kampaň je Fico:)Dúfam že Smer výhra voľby veľkým náskokom
Volím smer preto aby sa už neopakoval teror čo väčšina zažívala počas neschopných plagiatorov čo nám vládli a ešte vládnu
Panáčik myslel som tu tmu obrazne:)Smer som nikdy nevolil ale po troj ročnom terore jednoznačne volím smer a ďakovať môžete Matovičovej, Čaputovej a hegerovej vláde že Slovensko dostali na okraj priepasti
Pod rúškom tmy aby ich ľudia nevideli:)Asi sú veľmi obľúbení
Kamarát len jedno ti poviem že to bol primitív taký istí ako ten čo Ficovi poškodil auto a je jedno aký sympatizant akej strany to bol.
Kremnické gagy už skončili:)PS je extrémistická a totalitarna strana a už počas kovidu sa o tom mohli všetci presvedčiť keď ich lídri hlásali že treba ľudí povinne očkovať a kto sa nezaočkuje tak tvrdo postihovať
Bohvie v akom stave bola tá debokratka keď má poškodené auto:)
Porovnávať 90 roky kde vládli mafiáni Černák a spol.+Boris štartér a súčasnosť môže iba puk:)Za dnešnú dobu môže výlučne vláda hegera a Matoviča a taktiež prezidentka že sa niektorí ľudia nevedia zmestiť do kože.
Všetko to začalo keď vstúpil do politiky Matelko a tri roky teroru zo strany najhoršej vlády všetkých čias
Leško je inteligentný a vzdelaný človek a vedel sa prispôsobiť režimom:)Za socializmu velebil komančov a teraz velebí progresívcov.
Naď bol v smere a vďaka tomu sa dostal do štruktúr NATO kde pozamestnaval celú rodinu a taký Z.Kollar vymenil zo štyri strany.Toto sú veľmi trápne a detinské útoky
Naď takéto trápne odhalenia ti neprinesú žiadne percenta:) Radšej porozprávaj ako ti krásne bolo v smere:) Debokrati sa v zúfalej situácii chytajú čohokoľvek
Moja chyba:) Extrémisti z PS
Nedávno extrémistom hackli stránku a ani ich majitelia z ESETu tomu nezabránili:)))
PS je extrémistická strana a dúfam že pre dobro Slovenska v budúcnosti bude zakázaná
Nieje to náhodou mesto kde je mnoho tisícova armáda NATO?:)a odkiaľ sa posielajú zbrane na Ukrajinu?
No a američania v Iraku, Afganistane, Libyi,Jemne a v Sýrii milióny
Vyzerá to tak že Smer bude zostavovať vládu a dúfam že ten neoliberalny chliev čo sa tu za tie roky namnožil poriadne vyčistí:) A ešte jedna spravička z Nemecka že dvaja americkí vojaci zavraždili človeka
Odporúčame