Banderovci sami za seba:)To že robili pogromi voči poliakom, Židom,čechom, rómom ti asi zjavne nevadí.A teraz tých nacistov čo vraždili etnika velebia na Ukrajine.Kamarat doučovanie histórie by to pomohlo
Banderovci sami za seba:)To že robili pogromi voči poliakom, Židom,čechom, rómom ti asi zjavne nevadí.A teraz tých nacistov čo vraždili etnika velebia na Ukrajine.Kamarat doučovanie histórie by to pomohlo
No ty si mimo ale úplne:)Vieme s kým a po boku bojovali banderovci
A ešte zabudli že meč má hviezdu:)
Slovinsku treba pomôcť pri tých katastrofických záplavách ale Odór nejako zabúda na východ Slovenska
Ľudia začali húfne umierať až po celoplošnom testovaní kde im narátali že keď budeš mať rúško nič sa ti nestane.Ano Matelko má na svedomí tisíce obetí
Ja dúfam že ten teror čo zavádzali počas pandemie budú aj v budúcnosti vyšetrovať a taký nezmyselný lockdown sme mali iba na Slovensku vďaka tvojim psychopatom čo nám vládli.
Tak teda kde ich minuli?:)Ale konečne si to pochopil že minuli miliardy a po nich neostal ani kôl v plote:)
Minulá vláda minulazavtri roky vyše 18 miliárd eur a chcem sa opýtať či za tie peniaze niečo aj postavili nemocnice, školy.
Po voľbách bude toho určite viacej a polícia bude mať veľmi veľa práce.
Tuším že aj v Izraeli je to tak
Ale nevrav:)Kotlebova strana ĽSNS je v Rusku považovaná za fašistickú stranu.A som si istý že Slováci čo bojujú po boku ukrajinskej armády sú podporovatelia ĽSNS
Už ti ostáva len Kotlebová strana:)
Krajšie by bolo 2,9% aby nedostali ani cent
Celé ich trojročné vládnutie bolo fiasko,katastrofa a pohroma z ktorého sa Slovensko horko ťažko dostane.
Mafiáni na fiatkách asi skončia mimo parlamentu:)
Daruj ale zo svojho
A potom natvrdo zavrieť
Umastenec ušatý toto ťa asi dostihne:)
Odporúčame