Tie prvé dni ofenzívy je pre ukrajinskú armádu totálna pohroma ale uvidíme v najbližších dňoch ako sa to všetko vyvinie.A keď si niekto myslel že keď im západ dodá vraj modernú techniku že to pôjde jednoducho?Je jedno čo Ukrajinci nasadia lebo všetko horí rovnako či západná alebo východná vojenská technika.Najviac mi je ľúto že ukrajinské velenie posiela mladých na istú smrť

