A to sú len prvé priesaky káuz tejto zločineckej bandy čo nám vládla:)Čo bude po voľbách to môže byť lavína a najviac sa teším na tú trnavskú sročku čo dostala zákazku na nákup testov kovid
A to sú len prvé priesaky káuz tejto zločineckej bandy čo nám vládla:)Čo bude po voľbách to môže byť lavína a najviac sa teším na tú trnavskú sročku čo dostala zákazku na nákup testov kovid
Zase používa štbacke praktiky?:)Dúfam že táto banda čo nám vládla sa už nikdy nedostane do parlamentu a po voľbách sa začne všetko aj preverovať čo táto banda napáchala
Kamarát to sú overené fakty.Ale pre západné obecenstvo stačí ukázať čokoľvek aby si mysleli že ich patriot ochráni.
Kličko sa chválil ako zničili kinžal a ešte sa z jedným fotil a to nemal robiť lebo podľa analýzy to vôbec nebol kinžal ale klasická bomba ale pre dobre preferencie patriotov urobia amíci čokoľvek aby sa dobre na západe predávali.
Dezolati na čele s Hegerom vedia že sa samostatne do parlamentu nedostanú do parlamentu tak sa chcú spájať:)A ešte verejne v televízii žobrú peniaze na ich kampaň.A ľudia by nemali zabúdať že práve táto banda je strojcom chudoby na Slovensku a že nás dostali na najnižšie priečky v Európe.
Kto my?Je vás viacej čo chcete spáchať teroristický čin?Na teba by si mala posvietiť naka či isto niesi člen teroristickej bunky
Plešatý Jarko klamal a po voľbách treba zistiť pre ktorých pánov pracoval.i keď všetci tušíme pre koho záujmy zapredal Slovensko
Najhlúpejšia vláda v dejinách Slovenska.Toľko hlupákov pokope svet ešte nevidel a dúfam že im už ľudia vo voľbách vystavia doživotnú stopku
Len sa pekne vyrozprávaj a ukáž celému svetu aký si primitívny imbecil čo neakceptuje iné názory a rozhodnutia.Voľ si koho chceš ale ver tomu to čo ste za tri roky narobili zo štátom tak vam prajem aby Fico vládol ďalších 12 rokov a nech ťa aj od jedu roztrhne:)
Naznačuješ že po troch rokoch Matovič našiel každoročne tie tri miliardy čo Fico ukradol?:)Za tri roky ty tvoji ževraj demokrati urobili zo Slovenska najchudobnejšiu krajinu v eú.Nech sa hanbia všetci čo túto čvargu volili.
Dlhoročná konzumácia alkoholu Edovi narobila paseku:)
Tých zaručene pravdivých správ bolo toľko že si z eú robia vo svete srandu.
V dnešnej dobe môže robiť novinára kadekto a takto to aj v štáte vyzerá.
Minulý rok tvrdili že je štvornásobne drahší a teraz už šesťnásobne? Liberáli priniesli len skazu pre tento svet.
Fakt je že túto bandu držali pri živote mimovládky a prezidentka.A ku korupcii sa nebudem vyjadrovať keďže je už zjavná.A tie dohady sú moje osobné pocity že po voľbách vyjde veľa špinavosti čo táto vláda napáchala
V tom máš pravdu že Heger nieje bezcharakterný ale skôr naivný blbeček ktorým Matovič manipuloval a vyše 12 ročne pôsobenie Matoviča v politike je toho dôkazom ako intrigoval voči všetkým.
Už keď ma kritizuješ,tak mi napíš v čom táram?
Všetci od médií, novinárov,politikov,zahraničných mimovládok až po prezidentku celé tie tri roky podporovali túto bandu vo vláde a všemožne zakrývali ich prešľapy a korupciu.A takto to dopadlo že nás astronomický zadlžili a padli sme na samé dno chudoby v eú.A som si istý že po voľbách začnú vypadávať kostlivci zo skríň po tejto korupčnej vlády
To vraví ten čo za ich vlády zatvárali ľudí počas kovidu ak prasce a do práce sme mohli len z potvrdením.
Ešte nam povedz že kiskova rodina nemá žiadnu minulosť:) Starý Kiskot kadrovač za socializmu
Odporúčame