Veď to:) Určite má ESET niečo v rukáve
Veď to:) Určite má ESET niečo v rukáve
Tak dovidenia ty dezolát:)))
To si zase ľudia vypočujú kopu dezinformacii
Veď teraz tam majú prezidenta čo rád hladká deti:)Trump bol ako prezident po dlhej dobe čo nemal žiadnu vojnu a verím že aj DeSantis by bol pre USA dobrý prezident a svet by si mohol vydýchnuť na nejaký čas od zvrátených demokratov
Nikto nikdy?:)Nezosmiešnuj sa tu.Praveže tie všetky sankcie boli namierene na ukončenie vojny a keď si dohladaš staršie vyjadrenia západných pajacov tak to tam nájdeš.
Japonci to majú vo väčšom merítku ako znásilnenia, vraždy a bitky.V americkej armáde je polovica kriminálnikov a veľká časť prisťahovalcov z južnej Ameriky.
Ja im prajem 2,99% nech utrú hubu naprázdno:)
Že dedulo?:))Áno rozkradli ste čo sa dalo a verím že po voľbách tie vaše rozkradačky vyjdú na povrch
Všetkým čo nám vládli posledné tri roky zvoní politický umieračik tak teraz začínajú klamať ako klamali pred voľbami.Nič pre Slovensko neurobili a len všetkých poslali do chudoby a vedia že niektorí za svoje skutky môžu skončiť v base
Treba si pozrieť čo táto bývalá vládna kriminálna banda robila vlastným občanom počas kovidu a teraz budú robiť čokoľvek aby sa zase vrátili do parlamentu.
Porovnávať extrémistickú stranu PS zo Smerom?Si sa z koňom zrazil?:)
Verona si úlohu splnila tak ide naspäť k pánovi:)
Každý už vie že psychopati z Oľajno a demokrati sa už nikdy nesmú dostať k moci a dúfam že ani do parlamentu a trojročné vládnutie je toho krásnym príkladom že zanechali verejné financie v rozvrate.A darmo sa tu oháňaš ficom alebo pellegrinim keď nám tu vládla sektárska kriminálna banda
Neviem kde vidíš pindajucich ľudí na úradnícku vládu?No a úradnicka vláda je tu dočasne a pochybujem že niečo zásadné aj urobí.Treva sa poďakovať matovičovej a hegerovej vláde že naše verejné financie sú v rozvrate
Zaujímavé že minulá vláda sa tu rozplývala v akom úžasnom stave odovzdáva štátnu kasu úradníckej vláde.
Liberálne hlisty sa žerú medzi sebou:)
Hrôzy vojny boli v Iraku, Afganistane, Sýrii v Jemene a v Libyi a nik nechodil žobrať po celom svete zbrane a sankcie.Tie štáty si vytrpelai veľa a západna takzvaná liberálna demokracia hádzala na nich len bobky.
To ako že sa priznala že objednávky vybavovala pre Kočnera?Alebo len taraš dve na tri?
Najzadlženejšie štáty sveta by bol výstižnejši titulok:)
Dôchodok?Ako spolupracovník ŠTB by nemal mať nárok na žiadny dôchodok.veď koľkým za socializmu zničil život donašanim pre štb
Odporúčame