Toto nieje jeho jediná kauza a ak má pamäť neklame tak sa jednalo prideľovanie dotácií na ošípané kde tiež figurovali jeho známi.
Toto nieje jeho jediná kauza a ak má pamäť neklame tak sa jednalo prideľovanie dotácií na ošípané kde tiež figurovali jeho známi.
Pokiaľ sa nezakážu zahraničné mimovládky tak tu nikdy nebude pokoj.
Po konci tejto korupčnej vlády sa ešte veľa podozvedame ako sa bačovalo na ministerstvách a možno budú noví kajucnici
Eú už nemá čo ponúknuť svetu a za druhé nemá ani zdroje na ten jej slávny Greendeal.Azia a Afrika sa začala odpájať od bývalých kolonizatorov.A majú tú drzosť ešte určovať ako sa majú správať suverénne štáty?Normálne je eú už na smiech celému svetu
Dúfam že nám Heger vysvetlí kto sa to má ospravedlňovať:) Či opozícia ale neschopná vláda
Na ekonomickej konferencii ázijský bankár to povedal na plné ústa,že by sa svet mal zbaviť dolára.
Edovci zbierajú po ulici čo nájdu:)
Ono sa to o deje vo všetkých západných bánk odkiaľ väčšina zahraničných klientov vyberá svoje peniaze a máš pravdu že to sa deje práve preto že už nebude mať západ dosah na ich peniaze.Západ si od začiatku vojny strieľa do vlastných nôh
Americkí finanční experti uvádzajú že finančný trh je veľmi krehký ale Biden a demokrati kvakajú že je všetko v poriadku:)
Európska únia sa neúprosne blíži k priepasti.Tie všetky peniaze sme si najskôr požičali na finančných trhoch a následne ich posielame na Ukrajinu
Ale veď vraveli že tu príde personál a pár vojakov čo budú obsluhovať protivzdušnú obranu a zrazu sa dozvedáme že chcú stavať mestečko pre tisíce?Tie časté návštevy Oľano1 a Oľano 2 na USambasade neboli len tak
Ale veď nech požiada o anglický alebo srbský pas:)))To že bol pár zápasov na lavičke reprezentácie neznamená že je kvalitný tréner a môj názor je že je priemerný a takých nazbieraš plné vedro
Keď alternatívne médiá písali o prechode z dolára na inú menu tak sa liberálna zločinecká banda vysmievala a teraz sa bude čoraz viacej krajín pripájať k novému systému a Swift utŕži obrovskú stratu klientov a to vďaka zlodejstvu západu keď ukradli ruské rezervy
Američania majú hlavu v smútku:)Myslím že celý svet okrem západu prestane obchodovať v dolároch.
Veľmi trápne požiadavky na F-16.a vycvičených pilotov už majú?a ešte k tomu je potrebná obrovská logistika a požadované letisko a pochybujem že by Ukrajinci zvládli v krátkom čase zvládnuť všetky tieto veci. ibaže by tie f-16 lietali zo susedných štátov a piloti by neboli ukrajinci
História asi nebola tvoja silná stránka:)Taký Belgičania majú krásnu minulosť z Afriky kde vyvraždili 15 miliónov domorodých obyvateľov a to môžem pokračovať ako západ drancovali nerastné bohatstvo a vraždili ľudí.
Kde bolo ICC keď USA vládne elity desaťročia páchali po celom svete vojnové zločiny?
Američania a Briti by desaťročia nesmeli chodiť na športové podujatia:)))
Slovensko je infikované štbakmi však pán Udaj
Švédsko nemalo žiadne pandemicke opatrenia a nechali to na obyvateľoch či chcú nosiť rúška alebo nie a nezatvarali žiadne firmy, školy a podniky a preto bolo Švédsko aj kritizované od eú štátov a výsledok?Celkom dobre obstáli oproti nám.
Odporúčame