Putin na fóre kritizoval USA a EÚ: Jednostranný svetový poriadok sa skončil
Rusko má všetko potrebné k životu a prežitiu čo Európa nemá a takým vládnutím ani nikdy nebude mať.a keď si Európa myslí že bude určovať svetu čo kto má ako robiť a ako sa má správať tak Bruselský moci páni sú na omyle.svet nieje Európa alebo USA a treba si uvedomiť že sankcie dali 25% planéty a 75% planéty sa nepripojilo k sankciám.a ekonomické škody Európa a hlavne stredná a východná Európa pocíti v plnej miere až na budúci rok.