Podľa správ budú nasadení na elimináciu náckov z Azova ale je strašné že vojna vôbec začala
Podľa správ budú nasadení na elimináciu náckov z Azova ale je strašné že vojna vôbec začala
Veď Zelinskyj splietal o špinavej bombe a preto Rusi rýchlo obsadili Černobyl
Náckovia z Azova to už mali dávno zrátané a keď sa potvrdia mäsové hroby na Donbase tak kadirovci si zgustnu
Celá Európa prehrala a USA sa tešia ako malé deti.Ekonomicky rozvrat celej Európy je na spadnutie a ešte sa nájdu štáty v Európe ktoré chcú prilievať olej do ohňa dodávkami zbraní na ukrajinu.uvedomujete si že takto tento konflikt neskončí?jediné riešenie je že Zelinskyj začne mierové rozhovory lebo inak sa z toho nikto nevyhrabe
Nehnevaj sa ale z oboch strán ide propaganda keď sa bojuje a never všetkému čo píše jedna alebo druhá strana.
Neviem koho to bol blbý nápad rozdať civilistom v Kyjeve zbrane.a čoskoro tie zbrane sa objavia západnom čiernom trhu na západe.Zelinskyj by mal okamžite začať rokovať kým nebude celá krajina rozbitá.kazda vojna je obrovský hnus a po tomto bude Európa čeliť veľkému ekonomickému prepadu a to sa môžme poďakovať aj usa
USA obetovali Ukrajinu pre vlastné cieľe a Európa im robila komparz.smutne čoho sme sa dožili a stačilo málo nemontovat sa do záležitostí Ruska.
Od SWIFtu Rusko neodpoja lebo začne padať všetok biznis čo obchoduje z Ruskom:)a to si nik nemôže dovoliť
Pokiaľ sú informácie správne tak v centre Kyjeva niesu žiadne ruské obrnené vozidlá a video som videl.a ešte pochybujem že že by Rusi išli po ceste z jedným obrneným vozidlom bez podpory.tajze buď je to video staršieho dáta alebo Ukrajinci boli vožraly:)
Keď nevieš tak sa nepýtaj aj tak si informačne stratený
Najviac Ukrajincov pomôžeš keď pôjdeš bojovať proti rusom takto si tu len za hlupáka
Rusi dali podmienky na ukončenie operácie a Zelinskyj namiesto toho vyplakava na sociálnych sieťach.Ak ma záujem rokovať tak nech pristúpi na podmienky.A západ sa môže hanbiť že Ukrajinu ťahal za nos z účasťou v NATO
V čase vojny propaganda z oboch strán ale tie tvoje rozprávky o hrdinskom vojakovi by si mal posunúť do Nka alebo SMEti:)))lebo klamstvá vždy zverejnovali
Pomôcť Ukrajine znamená koniec Európy a možno aj sveta
Západ prestal počúvať aj iných a toto je len dôsledok.keby sa USA nemontovalo do európskych vecí tak verím že tu je kľud
AZOV a Ajdar to majú na Ukrajine spočítané a žijú posledné svoje dni
Každá vojna je hnus ale opýtaj sa francúzov čo urobili za osem rokov aby sa vyriešil Donbas? všetci strkali hlavu do piesku aby nevideli ako Ukrajinci denne ostreľovali civilné obyvateľstvo a Rusov to prestalo baviť a pozerať sa na zabíjanie civilistov.Neschvalujem nasadenie ruskej armády na Ukrajine ale ak to má ukončiť vojnu tak budem šťastný
Tak ti pripomeniem niečo zo súčastnosti Jemen kde amíci bombardujú obyvateľov ale prozápadne médiá nemajú záujem písať o tejto genocíde
To si myslel ako vtip poslať našich vojakov na Ukrajinu?o akom dáždniku máš reč?žiadna krajina nemá takú dokonalú protivzdušnú obranu aby sa uchránila a ani Rusko alebo USA.práva boli pošliapané už dávno v Iraku
Keby dali sankcie aj na Čínu tak svetová ekonomika klakne úplne na kolena
Odporúčame