Najlepšie sú tie bilbordy Oľajnistov:sľúbili sme 200 eur na dieťa,splnené:))))a to polepili po celom Slovensku:))))
Najlepšie sú tie bilbordy Oľajnistov:sľúbili sme 200 eur na dieťa,splnené:))))a to polepili po celom Slovensku:))))
Aj vrece zemiakov by predstihlo zuzanu2:)))
Ani by som nepovedal lebo túto koalíciu volili prevažne učitelia,z gastro biznisu, kultúry a tých najviac ničili a ešte ničia:)
Ja sa nemôžem rozhodnúť lebo chcem koniec tejto vlády ale zároveň by bolo dobré aby si ľudia vyžrali všetko do konca volebného obdobia keď ich volili.i keď budú trpieť a nevinný
A ty si čakal že táto koalícia zložená z mafiánov,DPHackarov,podvodníkov a plagiatorov urobia zo Slovenska lepšiu krajinu?:))))))Aj Ficiak je gauner ale terajším nesiaha ani po členky
Kto ešte verí že táto vláda robí niečo pre pracujúcich? ukážte mi či i len jeden príklad ako bežnému pracujúcemu za tie dva roky pomohli?toto je najhoršia banda vo vlade všetkých čias
To ste ešte nepochopili že z ľudí si vláda robí srandičky? celé Slovensko smeruje do krachu a týmto je to jedno čo bude z národom.podla Matoviča Fico ročne ukradol 3miliardy eur tak teraz by vláda mať tie peniaze a z výberu daní majú ešte vyše miliardy v kase takže peňazí by malo byť dosť alebo nám klamali? školstvo, zdravotníctvo verejné financie sú v rozklade a verte že keď táto banda skončí tak utečú do zahraničia
Môj názor je ten že budú predčasné voľby ešte tento rok a vládnej štvorke to bude vyhovovať keďže na budúci rok majú stúpnuť energie a hlavne plyn o 150%.lebo ak by sa voľby konali na budúci rok tak olajnovci nemajú žiadnu šancu a to platí aj o zvyšných pajacoch vo vlade
Na zbrane,očkovanie,lotérie testovacie MOMky,vojenská pomoc Ukrajine+pohonných látok sú miliardy a schvaľovanie rýchlosťou svetla ale akonáhle sa má pomôcť vlastným občanom tak sa budú hádať aj pol roka.to že inflácia raketovo rastie politikov vôbec netrápi.niekde som čítal že vysoko postavená Talianska politička dostáva 30tisic euro mesačne a keď jej skončí funkcia tak bude dostávať ešte dva roky po skončení 40% z bývalého platu ako prechodné obdobie na začlenenia do spoločnosti
Tie rozvratene financie štátu sú už dlho a môžme očakávať čoskoro bankrot aj vďaka tebe volič terajšej vlády
Táto vláda aj z rezidentkou sa za dva roky napomáhali vlastným obcam tak moc že tento balík si ani nezaslúžime:)))
Raz jeden múdri človek čo sa vyzná v každej oblasti od premierovania,zdravotníctva až po financie povedal že sa ich vláda zapíše do dejín a ono sa to vážne deje:)
To že sú dohodnutý som písal ako vtip ale keď si pozrieš čo sa deje na Slovensku a v celej Európe z cenami energií+potravín je plánovaná cielená samovražda.USA najskôr dali sankcie na hnojivá z Ruska ale hneď si uvedomili že ich to ohrozí tak hneď dali z hnojív výnimku a teraz už uvažujú aj o rope.A Európa nad tým vôbec neuvažujú čo znamená likvidácia malých farmárov a podnikov pre rapídne zvýšenie ich nákladov.
USA uvažujú o priamom nákupe ropy z Ruska aby sa znížili ceny pohonných hmôt a EU ide opačným smerom zatvárania potrubia čo znamená že Európa budeRusku ropu kupovať od USA za trhové ceny:)a mám dojem že Rusko a USA sú dohodnuté na rozložení EU
Tento rok možno bude čím kúriť a aj jedlo bude ale to čo čaká Európu na budúci rok pri zdražení plynu o 100% a elektriny o 60%+pohonné látky som si nie som istý že Európa prežije.
Veď doteraz písali že Ukrajinci Rusov likvidujú a vyháňajú zo všetkých okupovaných miest?a zrazu je všetko inak?no a k tomu obiliu.niekde som čítal že Putin povedal že keď Ukrajinci vyčistia more od min čo tam Ukrajinci navlačili tak Rusi pomôžu z vývozom obilia.tak teraz neviem kde je pravda:)
Nehnevaj sa ale porovnávať Fica z touto bandov bláznov je od teba trocha prehnané a to nám vládnu len dva a pol roka.za Fica trpela len kaviarenská povalačska banda čo je asi 10% a teraz trpí skoro celý narod
Lenže pre sprostosť iných čo volili olajno trpia aj nevinný
Odporúčame