Za minulej vlády sme boli hneď druhý za českom ak sa dobre pamätám ale IQvači chceli zmenu tak ju majú.a to vládnu len dva roky a o ďalšie dva budeme na úrovni afrických krajín.taky bordel čo tu narobila vládna štvorka na čele s matelkom sa bude Slovensko spamätávať desaťročia


