Myslel som že sa česi poučia z volieb na Slovensku ale tiež podľahli klamstvu a zvolili si tiež idiotov.
Myslel som že sa česi poučia z volieb na Slovensku ale tiež podľahli klamstvu a zvolili si tiež idiotov.
Ale nevrav:)veď aj Rusi môžu dodať jadrové zbrane Iránu:)
Západné krajiny sú už na smiech:)americanom tie fake news moc nejdú od invázie do Iraku
Usacikom ešte niekto verí?:)ten štát prežíva vďaka podvodom a vojnam
Ja ako nezaockovany som chodil do všetkých obchodov a nikde sa ma nepýtali či som alebo nie som ockovany:)
Veľmi sa mýliš lebo pred rokom 1989 ľuďom neničili životy ako teraz.za socializmu sa mali zlé len tí čo nechceli pracovať a triedny nepriatelia.
Takže vyšetrovatelia plánovali podpáliť auto santusovej a novinárom je to úplne jedno ale keď sa hrabali v threme tak poukazovali ako sa zuzovej sníval sen a to vykrikovali ako nepriestrelný dôkaz:)
A to si majú Ukrajinci tie jadrové zbrane požičať alebo zobrať na splátky?:)
USAcikovia majú zase nejaký fake dôkazy ako v Iraku:)a vyzerá to že majú všetkých v eú pod palcom
Neboj sa čoskoro táto vláda bude mať podporu ľudu plnotučného mlieka:)
Takže tebe vôbec nevadí čo plánovali?hlavne aby Fica zavreli aj cez mŕtvoly?
V normálnom štáte áno ale tu nám vládne organizovaná skupina kriminálnikov,mafiánov,poloblaznov, Dphackarov a poloblaznov
Ak takéto niečo plánovali tak nechápem čo ešte robia na slobode.myslim že po tejto vláde vyjde veľa nepekných vecí a som zvedavý ako bude reagovať citlivo vnímava pani
Takže majitelia+zamestnanci reštaurácií a hotelierstve sú alkoholici, lenivý a nevzdelany?
No veď to že vládny poslanci devastuju štát a vlastných občanov a ešte za to majú kráľovský zaplatené
Veď aj matelkovci chodili lepiť plagatiky po domoch:)
15% podpora populacie tejto vlády nazyvaš mlčiaca väčšina?:)))veď načo táto vládna saralabanda siahla to zničila
To nás budú musieť najskôr chytiť ako keď Ukrajincov chytali po uliciach aby išli bojovať proti separatistom:)
Teraz sa čudujú?dva roky ste pestovali nenávisť medzi ľuďmi a mám obavu že po brutálnom zdražovaní to bude ešte horšie.Vsetko čo táto vláda urobila tak to bolo proti slovensku.Skôr odporúčam aby ste za zvyšné dva roky dali všetko do pôvodného stavu
Už máš zbalenu plnú poľnú lebo náckovia z Azova verbuju nových ako ty
Odporúčame