Zaax to mi vysvetlí ako si prišiel na to že som neonacista:)práveže ty keď nevieš oponovať tak urazaš a napadaš diskutérov.no a k tomu napadnutiu kapitolu v USA by som ti odporučil pozrieť si aj videa lebo na tom proteste boli belosi, černosi hispanci a aj aziati.


