No na ukrajinskej strane sa zgrupuju náckovia z celého sveta a batalión AZOV je toho krásnym prikladom
No na ukrajinskej strane sa zgrupuju náckovia z celého sveta a batalión AZOV je toho krásnym prikladom
No keby nebodaj nastal konflikt medzi Ruskom a NATO tak by som chcel vidieť koľko ľudí by bolo ochotných ísť proti rusom:)a verím že za okupanta USA minimum:)
Sulík je jednou nohou v Austrálii tak na zdražovanie sa môže vykašľať.Ludia len teraz precitnu čo za zločincov máme vo vláde
O akej demokracií tára predajca vodky?vláda tu zavádza diktatúru,špehovanie, udávanie a jeho ľudia nadávajú občanom do opíc len preto že majú iný názor.a ešte zdevastovali za dva roky krajinu
Kriminálnici z vládnej štvorky klamstvami ukradli našu krajinu,ľuďom za dva roky ničia životy a ešte nás chcú predať usackym vrahom.
Kto si pamätá čo povedal Matelko po vyhratých voľbách?že na túto vládu si ľudia budú dlho pamätať:)))celé Slovensko rozmontuju do posledného šrobu
Presne ako píšeš.Naklady na výstavbu NS2 majú Rusi už dávno splatené a európskym firmám čo sa podieľali na stavbe NS2 ostanú oči pre plač
USA z EU si robí čo chce:) amíci doteraz považujú nemcov za vojnovú korisť
USAcka armáda po vraždiacich misiách na blízkom východe sa musí niekde umiestniť
Takže panáčik ty by si hneď vojnu?
Do polroka tu neostane ani noha
No ten prepadák si držia už dva roky:)obe by si mali uvedomiť že už na to nemajú a skúsiť to aj v normálnom povolaní
Ukrajina je zadlžena až po uši tak treba aby živila konflikt a západné krajiny jej posielajú zbrane,eura a teraz aj plyn lebo rozpočet je deravý ako cednik
Od spisovateľa by som toto určite nečakal a som si istý že tie zbrane budú použité proti civilistom v Donbase.
Ma ročnú výpovednú lehotu ale až keď prejde desať rokov.
To je ich pracovná náplň klamať od rána do večera.
Mňa nebolí lebo to pravda nieje a neznášam ľudí ktorý klamú a ten analytik sa už dosť naklamal
Ktoré to boli kvalitné opatrenia?asi myslel 4500 eur na jednu sviňu alebo kšeft pre trnavskú firmičku na nákup AG testov?
Zaax to mi vysvetlí ako si prišiel na to že som neonacista:)práveže ty keď nevieš oponovať tak urazaš a napadaš diskutérov.no a k tomu napadnutiu kapitolu v USA by som ti odporučil pozrieť si aj videa lebo na tom proteste boli belosi, černosi hispanci a aj aziati.
Odporúčame