No ty si toho Oskara za sprostosť pravdepodobne už ziskal:)
No ty si toho Oskara za sprostosť pravdepodobne už ziskal:)
Európa je zaostalý región ktorý technologický zaostal za zvyškom sveta a pripadá mi že ešte žijeme na stromoch:)
Slizolin popradskej mafie to určite hodí na účtovníčku
Toto sú asi najväčšie problémy Slovenska že žilinka išiel do Ruska:)hlavne že čoraz viacej ľudí padá do chudoby to týchto vládnych zbojníkov vôbec nezaujíma a ešte ľuďom podkopávajú nohy.treba im to vo voľbách spočítať a pevne dúfam že všetci aktéri čo ničia Slovensko skončia zaslúžene v lochu
Prejdi si diskusie na extrémistickej stránke SMEti a potom rozprávaj o vulgarizmoch
Žeby aj na slizolina prišlo?:)
Keby jej materská strana PS v prieskumoch dosahovala aspoň 19% tak by referendum z určitosťou podporila.takto len naťahuje čas pre progresívnych satanistov
Samozrejme že stratíme suverenitu a príklad je Nemecko kde majú USAcku vojenskú základňu a nemci doteraz nemajú právo vedieť či sú tam umiestnené atómovky a keď nedávno prišiel USAcky prezident na základňu tak o tom Nemecka vláda ani nevedela.
Podľa dostupných informácií ak sa podpíše táto zmluva tak sa nebude dať vypovedať a zrušiť.takze absolútne nevýhodná a vlastne z USA sú všetky zmluvy nevýhodné
Moja otázka smerovala ku kovid šialenstvu lebo iné choroby v našej spoločnosti pravdepodobne už neexistujú:)
A stále mi tam chýba údaj počet neočkovaných, očkovanych jednou dávkou,dvoma a troma dávkami v nemocnici a vekové skupiny
Potomkovia vrahov a kriminálnikov sa ukázali v plnej nahote.
Poopravim tá,to nie sú žiadny katolíci ale sektari čo ničia Slovensko.
Zločinci čo nám vládnu likvidujú všetko.od 1.februara poliaci znižujú DPH na potraviny a pohonné látky tak môžeme očakávať nával našich občanov do obchodov kde si vážia vašu slobodu a našich podnikateľov úprimne ľutujem.Poliaci sú ďalší po madaroch čo ďakujú slovenskej vláde že majú obrovské tržby
Zločinecká vládna banda rozkradla a zadlzila Slovensko a ešte terorizuje vlastných občanov a ešte moralizuju iných?dúfam že všetci od šulina až po kompu skončia v lochu
S USA by sme nemali oslavovať keďže tá krajina vraždí a prepadáva krajiny od jej vzniku.takeho idiotskeho premiéra sme ešte v histórii nemali
Keď skončí táto zločinecká vláda tak toto isté ich bude pravdepodobne čakať:)
Toto keď napíšu USAcky teroristi tak treba sa mať na pozore
Odporúčame