opravim ta:Dennik N je v rukach USambasady a koalicia su teda zamestnancami USambasady.
opravim ta:Dennik N je v rukach USambasady a koalicia su teda zamestnancami USambasady.
nech nam mikulec,kolikova a nad idu nazorne ukazat ako sa da obesit na jednopostelovom lôzku po leziacky.
treba si tie ich vyhlasenia archivovat lebo kazdu hodinu pridu s inou verziou zranenia pana Lucanskeho.
tak jeden pise ze teplaky,teplakovu bundu a koselu dostavaju vsetci co su zabasnuty a vypoved dozorcov bola ze si pan Lucansky vypytal teplakovu bundu lebo mu bola zima.a keby mu bola zima tak ma este deku s ktorou sa mohol zohriat
on bol stary mladenec?pokial mam info tak jeho manzelka podnikala
ludia ved ta vladna mafia ani nevie co vykonala a ako si do buducnosti zavarila.Staci si precitat co Carnogursky povedal a ak jeho koment citala vladna mafia tak im stiska uz teraz zadkami
co taras ze je v karibiku ked gambaty sa premaval po bratislave
vsetkym umrtie Lucanskeho vadi a este aj Droba ma otazky len pachatelom je to jedno.Tato vlada uz nema ziadne moralne pravo vladnut a ako Carnogursky povedal ze aby sa to po volbach zase neobratilo a ked sa sucasna opozicia vrati k moci tak si najdu tolko kajucnikov ze matelkovci budu srat krv v presove
asi by bolo dobre aby ludia mali namiesto nickov svoje prave mena a vedeli by sme co za hovado Miki29 tu pise
kusnirka bola lepsia co?
Ked bol na smrtelnej posteli ty vsivak olajnovsky
neboj aj na matelka a jeho čvargu pride a budu sediet tam kde kde si zasluzia v lochu
gambateho vzdy a vylucne sprevadza zubata:)
myslis ze popradsky žalud je jeho foter?
hrozba pre Slovensko tato vlada ktora ozobracila skoro cely narod a skoro denne sa im este vyhraza.
ved uz si tu tak co sa hlasis:)
co tu zase taras.tato vlada namiesto investicii vsetky eura tlaci do kovidu a veselo sa verejne peniaze rozkradaju.tato vlada roztrepala tolko penazi za 10 mesiacov co ficovi trvalo 12rokov.Banda zlocinecka zadlzila Slovensko na desatrocia
tych 100milionov je len minimum co rozrabovali
vsetkych troch dezolatov mam vies kde:)ty nacko:)lenze terajsi blazon na cele statu zhumpluje Slovensko nacisto
myslim ze este kotleba predbehne oboch v preferenciach:)
Odporúčame