sediet mali v lochu od meciara,dzurindu,fica az po tuto nekompletnu vladu
sediet mali v lochu od meciara,dzurindu,fica az po tuto nekompletnu vladu
doplnim krajniak,bubenikova,gambaty,šulino,matelko,žalud popradsky a dalsi co sa podielali na rozkradani Slovenska.A tento remisovej zoznam respektive pexeso je len pomsta
ale na druhej strane je to dobre lebo teraz sa ta diktatorska banda dôkladne odkopala a mozu ocakavat to iste ak sa zmeni vlada ze si aj oni najdu kajucnikov
Fico urobil najväcsiu politicku chybu ze nepozatvaral tu bandu co nam vladne a mohol vyuzit na to kajucnikov ako tato banda co je pri koryte.hold za chyby sa plati
to s tym kotlebom mi hned napadlo ked ho prizvali do tej komisie a pockajme si na jeho odvolanie ako dopadne
a to bola Ficova obrovska chyba ze nepozatvaral gambateho a jeho bandu do lochu s prispenim kajucnikov
lenze kiska nemienil vratit pozemky a Radacevsky ich prinavratil majitelovi.A uz sa kiska sudi co mu tie pozemky sprostredkovali?pravdepodobne nie lebo by to verejnost vedela a len sa usvedcil ze kseftoval s pozemkovou mafiou
zevraj Mikas planuje zakaz vsetkych cintorinov az do odvolania ale pozitivny poslanec v parlamente je ok
Uz teraz su rozkradacky a keby to nahodou schvalili tak bude totalna rabovacka
ale on ma dovolene lebo je to milacik naroda a coskoro sa dockame aj piesni o hrdinstvach ako hnusobe zakrutil krkom:)
takze Diktator porusil zakaz vychadzania a uziva si dovolenku v Tatrach
ano a kajucnici sa uz nemozu dockat lebo proti tejto vlade budu miliony kajucnikov a to dobrovolne
zbytocne trestne oznamenie lebo ziaden sudca ich v strachu neodsudi.Staci vyhrat volby a potom nasledne si najist tolko kajucnikov kolko sa len da a az potom budu lietat z leopldova az po presov ako handry
lenze Slota mal pravdu aj pri matovicovi:)
Počas poldruhahodinového výsluchu Lučanský povedal, že žiada konfrontáciu so všetkými, ktorí o ňom tvrdia, že od nich bral peniaze alebo mu poskytovali nejaké výhody. "Je smutné, že musím dokazovať svoju nevinu a nie naopak, že by mne bola dokázaná vina,“ dodal Lučanský v závere výpovede.
bohužial nedočkal sa
Odporúčame