To sa diktatorovi testuje ked ludia maju nôz na krku a ver tomu ze absolutna väcsina isla z nozom na krku a je hanba ze ustavny sud,mimovladky ani tuk ze diktator porusuje prava ludi
To sa diktatorovi testuje ked ludia maju nôz na krku a ver tomu ze absolutna väcsina isla z nozom na krku a je hanba ze ustavny sud,mimovladky ani tuk ze diktator porusuje prava ludi
teraz to napisem takto:kto si to moze dovolit tak na ten test nepojde ale ked ludom dal matelko nôz na krk a je jedno aku stranu podporoval tak pojdu lebo zamestany clovek si nemoze dovolit aby mal v tejto dobe 14 neplatene volno+tych 14 dni si musis z vlastneho vrecka zacvakat do socianlnej.mna skor zaraza ze opozicia a ludsko pravne organizacie nic preto neurobili a ze to nedali na ustany sud.A este sa niektory spoliehali na prezidentku ale ta ma len sladke recicky a to je vsetko.
jasne ze som nahnevany a este pod hrozbou sankcii.Ale aspon viete co vas caka lebo ak chybali zdravotnici teraz tak ked bude celostatne testovanie tak nas budu testovat aj vratnici a kurici
hoax je uz len ten ze matelko prezentoval tie jeho skeftarske testy super ucinne a clovek sa docita ze niesu vhodne na celoplosne testovanie
bryan mohol rovno napisat ze ludia zacali hromadne vyskakovat z okien:)ako uplnu blbost napisal.co sa moze jedine diat ze ludia dnes nekupia chlieb a pecivo a to je vsetko.A dufam ze to vsetko matelkovi spocitaju ze pod natlakom ich nahnal na saskaren
zase neprehanaj:)zijem na Orave a o ziadnych zavretych obchodoch neviem a nebodaj ze ludom zatvaraju vchodove dvere:)
take sprostosti ta ucia na centrale Olajno?Iba hlupak moze verit cipovaniam do nosa.Neboj sa nic lebo toto sialenstvo co predvadza tvoj Diktator mu ludia raz spocitaju.
to testovanie je pod hrozbou a moja skusenost je ked som rano mrzol v rade na testovanie tak od ludi bolo pocut somranie a nadavky na matelka
Nad zase perli:)ze zaujem je enormny ale len koli tomu ze ak nepojdes na testy tak si musis 14 dni hradit vsetky vydavky do socialnej poistovne.keby to dali na dobrovolnej baze bez sankcii tak im pride max.15% ludi.
tomiboy je klamar a este tvrdi ze zije na Orave:)o dva tyzdne bude tvrdit ze je z komarna:)
preco klames?odkial si ked si na orave?:)
ale ved pockaj ked sa tie pribalove letaky objavia na nete:)
Tak sa nam crta skandal s matelkovimi testami:)v pribalovom letaku sa pise ze niesu vhodne na plosne testovanie
ak teraz chybaju zdravotnici na Orave a v Bardejove nechcem si pomysliet co bude ked zacnu testovat cele Slovensko
zacalo sa testovat zo skoro hodinovym oneskorenim a kto cakal dnes od 8:00 tak si pekne pomrzol
takze matelko sa zase vyhraza ze kto nebude mat pri sebe osvedcenie z testovania tak nesmie do prace?diktatura.ale ak si pametate tak ked bol matelko v opozicii tak 3 mesiace zo svojho presvedcenia nechodil do prace do parlamentu zevraj mu porusili jeho prava
to rozpredavanie nemocnic PENTE spustil čurinda a zajac a vlastne oni zacali rozpredavat vsetko co sa vtedy dalo a teraz mame otrokarne na kazdom rohu a dividendy kazdorocne utekaju do zahranicia
Odporúčame