uz mate nachystane zlte hviezdy?ved igorkov vzor su NSPD ako pre par mesiacmi tvrdil
uz mate nachystane zlte hviezdy?ved igorkov vzor su NSPD ako pre par mesiacmi tvrdil
Netaraj stalbert!tvoj Diktatorko Igorko vzdy hlada vinnika a seba za dokonaleho.A este jeho spriazneny kamarati z TT na tejto saskarni zarobia
Tak kde je vlastne diktatura?v bielorusku kde demonstranti behaju slobodne po uliciach alebo na Slovensku kde sa jeden rozhodol pozatvarat narod bez moznosti demonstracii a este sa vyhraza ze kazdemu kto nepojde na testovanie bude mat len zakladne zdravotne poistenie a ostatne si zacvaka zo svojho vrecka?
nech to Igorko spoji s referendom o dôvere vlade a verim ze pojde vela ludi na testy
2000 eur jedna davka,tak to je poriadny biznis a ucinok prakticky nulovy
Kollarovi nech uz daju stolicku lebo ho hadze zo strany na stranu:)))
Tak Igor je uz po novom aj Diktator kalkulacka:)))
on si riadne odvadzal do zdravotnej a treba mu dopriat poriadnu kazajku+omatracovanu izbu:)
Trnavska firma napojena SAS a Diktatora z TT ktora dlzila na poistom vyhrala zakazku na tie antigenove testy nahoda?:)a novinari zase mlcia
tu uz mozno ukradol
tie vase dookola omielane pesnicky:)Ak je Fico zodpovedny za smrt alebo ze kradol tak mi vysvetli jednu vec preco nieje obvineny:)Ja sa fica nezastavam a ani som ho nevolil ale predvolebna kampan uz skoncila pred 7 mesiacmi a fico,pociatek behaju po slobode:)a este doplnim ze ani na jedneho nieje podane trestne stihanie.ak mas nejake vedomosti ze fico spachal trestny cin je tvojou povinnostou to nahlasit na policii a ak nemas tak si zatvor chlebaren
s ficom tam nieje ziadna podoba lebo som nikdy nepocul aby sa fico obyvatelom vyhrazal.To co predvadza matovic zavana diktaturou
Diktator sa nam ide vyhrazat.Tym co volili diktatorskeho blazna by mali odobrat volicke pravo.
uplne zbytocne vyhodene peniaze na testovanie a ako sa dozvedame tak nejaka zadlzena firmicka z Trnany ide dodat tie testy.A ty co budu pozitivny tak sa maju naco tesit lebo diktator Igorko ich da vsetkych do karanteny na neviem ako dlho kedze virus sa drzi v tele dlho
ked bude testovanie dobrovolne tak mi to bude jedno ale akonahle sa diktator rozhodne dat povinnost tak bude mat na krku cele Slovensko
ustavu uz Igorko ukradol ako diplomovku a tieto diktatorske restrikcie voci narodu je len pomsta do diktatora ze sa mu Slovaci smeju a ze sme mu to pokazili
Uz mozno tajne pripravuju povinne ockovanie a Zuzanka zase nic nebude vediet.ale to je normalne ked sa diktator dostane k moci
Po sedem mesacnom vladnuti diktatorka sa ludia zacinaju zobudzat a myslim ze toto je len zaciatok protestov a hadam sa dockame generalneho strajku za slobodu
Odporúčame