tak malo 80%:)150% sa pojde otestovat:)kolko ti za hluposti platia?:)hadam viac ako lekarom 7eur:)
tak malo 80%:)150% sa pojde otestovat:)kolko ti za hluposti platia?:)hadam viac ako lekarom 7eur:)
Za tie prihluple komenty mas kolko na hodinu?7 eur?a 20eur za jednu prehovorenu dušu?
ty sa daj testovat lebo to potrebujes a urcite ta v tom vsetci podporia tu na diskusii
to nevies?Igorko ma vzdy pravdu a ostatny su podla neho dobrosraci ktorych by postavil k muru:)
A kto ta presviedca aby si sa nesiel testovat?ak ti to pomoze tak kludne chod a neotravuj hlupostami.
Pozeram ze Igoko nasadil novu uderku do debaty:)
skôr sa opytaj ministra zdravotnictva co posledne tri mesiace robil a zistis ze nic a to ti potvrdia vsetci zdravotnici,Zväz asociacii nemocnic a dalsi ze minister krajci je totalne neschopny tejto funkcie.Potom sa mozes pozriet na tu matelkovu komisiu ktora kazdy den vydavala protichodne opatrenia.Cela vlada mozno na jednu vynimku Sulika su apsolutne do jedneho amateri na svojich postoch
vsetky opatrenia a ako sa bude testovat+tresty sa vsetci dozvedia v nedelu?:)Toto je fakt profesialna vlada plna odbornikov ktory ani nevedia co o dva dni bude:)
lenze tie jeho tresty su podla mnohych odbornikov protiustavne a este jeho vyhrazanie je uz na trestne stihanie
ja viem len jedno ze ta šaškaren co zmontovali Olajnovci zevraj bude ale do dnesneho dna nevieme za akych podmienok a trestov.jak vies viac ako ostatny tak nam to napis
Uz od piatka je naplanovane testovanie a nik nevie ci bude dobrovolne bez sankcii a dikatorko sa uz vyhraza lockdownom.Myslim ze Igorko a jeho banditi utrpia hanbu na sto rokov za spackanu akciu
ako pises a kazdy kto Igorka pozna vie ze sa vsetkym len pomstieva.za tri mesiace ministerstvo zdravotnictva neurobilo vobec nic pre zdravotnikov a nemocnice a Krajci drzal bobrika mlcanlivosti a takto to aj vyzera ze nam nemocnice kolabuju.bud mali postavit nemocnice pre kovid pacientov alebo vyclenit nejake nemocnice vyhradne pre nich a vysledok je ze uz v kazdej nemocnici su nakazeny lekari,sestri a pacienti.tato amaterska vlada znici cele Slovensko
Uz vela pravnikov tvrdi ze kroky vlady su protiustavne a uz aj diktatorko ide cuvnut
A Diktator bude takto postupovat aj pri ockovani proti kovidu ked povie ze kto sa nezaockuje nemoze chodit do divadla,kina,plavarni a dasich zariadeni.
Diktatorko Igor povedal ze test nemoze mat viac ako 12 hodin takze smola:)
Olajno bude o tri roky mimoparlamentna strana a Dementovic bude v lochu
kto sa nezucastni tak nebude mat pravo na OCR.A ze je to dobrovolne toto je jedna banda blaznov a veli im DIKTATOR.
praveze je to vsetko o Diktatorovi lebo jeho vlada je zodpovedna za tento bordel.nie na testy urcite nepojdem tak nemusis mat strach lebo aj tak som v karantene a nemienim stravit dalsich 10 dni
A ty hlasna truba diktatora si to ako predstavujes ze kto nepojde na testy toho treba postavit k muru a zastrelit ako to vrieskal tvoj diktatorko?
Za sedem mesiacov Diktatorik Igorko dourazal tolko ludi ze sa mu vyondia na jeho testovanie a najnovsie asi skandal aky tu este nebol ked vrieskal v TV studiu ze Petra Zigu treba postavit pred mur a zastrelit.
Odporúčame