Ja som uviedol ako argument zo "Slovenskej" stránky "klasickú" MMR vakcínu pre deti. Nikoho nenútim sa dať očkovať. Ak ty odmietaš očkovanie "v celku" ako také tak to napíš na rovinu a nebudem s tebou strácať čas. Je to tvoja vec. Ja ti odporúčam nejesť ani žiadne lieky ani chodiť k doktorovi, lebo ten ti tú "chémiu" bude predpisovať a ty to predsa odmietaš.

