Prepáč, ale tá pani to má tiež svedomí. Miesto činov cíti. Samé reči a skutek utek.
Prepáč, ale tá pani to má tiež svedomí. Miesto činov cíti. Samé reči a skutek utek.
:)))))))))))))))))))))))))
Kôli tebe? Snívaj ďalej
:)))))))))))))))))))
Sorry, ale v zmysle toho čo si napísal tak si sa medzi nich zaradil tiež.
Ja sa volieb zúčastňujem. ale na rozdiel od teba nenazývam iných ľudí v takomto prípade sockami, mrzákmi atď.
PS: mrzák si ty - DUŠEVNÝ
Mám jedinú otazku:
TY BY SI ISIEL NA VOĽBY???
Zbytočné rozčulovanie. Na US nikto nič nepodá, a ak sa rozhodnú tak to tam všetko pošlú. V referende zistili, že 75% občanom je čo sa deje jedno, alebo ich podporujú. Pani z paláca ich v tom v tichosti podporí. Len sa niekto asi preriekol lebo niečo malo byť asi slávnostne oznámené až pri nadchádzajúcej návšteve. Parlament si nad tým umyje ruky a nechá to na vládu. Nebude rozhodovať o tom či to tam pôjde alebo nie, ale či to vláda môže urobiť. Samotné rozhodnutie však ponechá na vládu. Keby dačo - tak my nič to ONI.
Najpravdepodobnejší výsledok bude, že poslanci o tom nebudú hlasovať. Vyhnú sa tak zodpovednosti. Oni nebudú tí čo rozhodnú. Kyby dačo tak to bola vláda.
Dal si to vymazať ty alebo admin? Aby som vedel s ký/čím mám tú česť.
Nie to platí na všetky zmluvné strany a štáty čo to ratikovali
Uvidíme či ten link znova vymažú
PS: OZNÁMENIE O RATIFIKÁCII
Tuze zaujímavé že to cez ten link zmizlo
Je to zákon
352/2014 Z. z.
Najväčším problémom ktorý nikto nespomína je "End user certificate". Všetky iné štáty, ktoré dodávajú zbrane si dávajú veľký pozor aby v tomto ohľade neporušili svoje zmluvné záväzky. Ako ste si mohli prečítať aj Nemecko muselo súhlasiť s tým, že ich tanky iné štáty dodajú na Ukrajinu a nikoho ani nenapadlo, že by ich tam dodal bez súhlasu Nemecka.
Mal by byť podaný podnet na ÚS. Ak to neurobí vláda, či prezidentka tak by to mal podať SMER, či HLAS. Ak sa to nestane tak majú všetci politici akurát plné ústa demokracie a právneho štátu ale v skutočnosti na to všetko z vysoka se...
Sorry - odpovedáš na jasnú otázku ako demagóg a slizký had. Napíšeš čokoľvek len nie odpoveď na položenú otázku.
Netrep - každý má iný názor. 10 právnikov - 10 názorov, ale súd ROZHODUJE!!!!!!!!!!! Otázka znela či môže jediný ÚS právne záväzne rozhodnúť či tie kompetencie terajšia vláda má, alebo nie. Alebo či ich má prezidentka alebo nie.
Neuhýbaj a odpovedz.
ÁNO - NIE
Odporúčame