Že v roku 2006 GB spaltila poslednú splátku - teda 51 rokov po skončení WW2.
:))))))))))))))))))))))))))))
Že v roku 2006 GB spaltila poslednú splátku - teda 51 rokov po skončení WW2.
:))))))))))))))))))))))))))))
Zase:
najprv naštuduj až potom píš.
Temelín má iné reaktory (1 000-ky) nie 440-ky - A TO JE VEĽKÝ ROZDIEL
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
OPRAVA
Zbytok vyváža a to už musí byť z inej ropy...
To si napísal ty - nie ja
Skôr sa jedná o dávanie zbohom zdravému rozumu
:))))))))))))))))))))))))))))
Najprv naštuduj a až potom niečo napíš.
:))))))))))))))
Skôr sa jedná o dávanie zbohom zdravému rozumu
Ak to povedal Biden, tak to asi bude pravda. UKR stíhačky nepotrebuje, teda ani Naše nie.
Ja sa hanbím za výplody tvojej mysle. Ale no čo. V každej populácii sú takí.
:)))))))))))))))))))))
Ja by som to tak rúžovo nevidel. To, že domácnosti neplatia zvýšené ceny za energie je vďaka obrovskému zadĺženiu štátu. V roku 2024 má byť vyrovnaný rozpočet. Takže tie "normálne" ceny energii zaplatíme v daniach a až rok 2024 ukáže ako to vlastne je. Sami vidíte ako to "kýve" so samosprávami, ordináciami atď. Ceny v obchodoch nebudem komentovať. Na kúpu bytu normálny človek nemá. Najlepšie sa majú tí čo neplatia dane. Dávky od štátu dostanú a zvyšok ich nezaujíma. Keby dačo tak ich budú zachraňovať. Čím viac občan zarobí, tým viac je žmýkaný. Však on na to má a on či jeho rodina pomoc nepotrebuje. Že svojimi daňami živí 3-och ďalších čo dane neplatia NEVADÍ. Kladiem si otázku či bude víťazstvom víťazstvo vo voľbách. Tí čo vyhrajú ten rok "2024" budú musieť preniesť na občanov.
Pozrite si NHL na DAJTO a uvidíte prístup k ruským hokejistom v USA.
:))))))))))))))))))))))))
Niekto sa tu začína cítiť neohrozene. Len aby si tým nezačal píliť konár na ktorom sedí.
Dúfam, že eventuálne darovanie bude "právne" čisté a tak nám nebude nehroziť arbitrážny súd.
Keby malo moje "rádio" žalúdok, tak by ma asi pri počúvaní jeho výrokov asi ogracalo.
Byť na mieste časti opozície tak otvorím schôdzu a potom odídem. Uvidelo by sa čo potom SAS urobí. OLANO by tak stačilo 39 hlasov. Keď chcú september tak nech si to vy...
V tomto prípade nerozmýšlaj. "0"
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
V skladoch? Našich?
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))
Som zvedavý čo sa stane ak by to parlament schválil. Dnes totiž nikto nevie ako kto bude hlasovať.
Bojaschopné je lietadlo prevádzkyschopné+vyzbrojené. Otázka: Myslíš si že ešte máme čím tie lietadlá vyzbrojiť???
Na základe faktu, že SR pristúpila k dohovoru o kazetovej munícii - sa SR zaviazala, že nebude iným ani POMÁHAŤ pri obstaraní, transporte atď. Čiže cez územie SR sa daná munícia nesmie ani prepravovať v prospech iného.
Odporúčame