Keby si mal sadnúť do "necertifikovaného" liatadla na dovolenku pilotovaného "necertifikovanými" pilotmi tak by si sa posr.l. Ak by takéto lietadlo zahučalo na území SR do nejakého paneláku tak by si z debaty zdúchol že by po tebe ani smrad nezosta.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))

