Vyše roka sa takýchto fórach volá po preventívnej liečbe pozitívne testovaných. Každý "inteligent" sa tu oháňa sloganmi "DEZOLÁTI, ktorý si myslia že to je chripôčka" atď. Lieči sa tu však Covid aj mimo nemocníc? Až na výnimky NIE! V ďalšom NCZI čo sa týka informovanosti občanov zlyhal na celej čiare. Jediné čo sa v tomto štáte deje je masívna propagácia vakcinácie ako jediného východiska. Ako vidíme naklaziť sa, skončiť v nemocnici a zomrieť môže každý. Kým sa nebude liečiť pacient aj pred nemocnicou tak to tu bude vyzereť stále tak ako teraz. V nemocniciach zomierajú aj očkovaní. Nie je na čase konečne začať s liečbou mimo nemocníc? Dúfam že nebudeš mať infantilné pripomienky ako Neandertálec podľa ktorého sa aj tak nedá robiť nič iné. V rodine mám úmrtie na Covid, v blízkom okolí 2 úmrtia. Úmrtia s ktorými som sa stretol majú 1 spoločnú vec - 0 liečba pred nemocnicou. Keby sme miesto lotérie dali pozitívnym balíčky s liekmi tak to tu vyzerá ináč. Prečo sa nepredpisujú antibiotiká?

