Je paradoxom čo sa deje v masmédiách ohľadom AZ. Zovšadiaľ počuť - dôverovať ustanovizniam a odborníkom teda – EMA. Vakcinovať AZ no problem. Vlastne vyhlasujú, že Vlády štátov ktoré v obave o zdravie svojich občanov zastavili očkovanie AZ sú amatéri a diletanti. Žasnem. Miesto toho aby sa úrad (EMA) ktorý nemá schopnosť vyšetriť čo sa v jednotlivých štátoch stalo vyjadroval zdržanlivo do času kým sa štáty vyjadria ku tomu čo zistili tak pusti do sveta taký slint. A našu vládu nebudem komentovať. OČKOVAŤ AZ ĎALEJ. Kto sa tu správa zodpovedne? Komu ide o zdravie občanov? Mám obavu že našej vláde nie. Proste máme len AZ tak ju minieme. Straty sú plánované. Neviem čo urobia ak AZ zlyhá a preukáže sa že má častejšie škodlivé vedľajšie účinky ako sa prezentovalo. Hlavne že AZ EMA schválila na použitie do len 55 rokov. Zvýšenie vekovej hranice je len rozhodnutie jednotlivých štátov.

