Kto sa chce dať zaočkovať tak sa dá zaočkovať. Kto nechce sa nedá. Kto si akú vyberie je jeho vec. Čím väčší výber tým lepšie. Informovaný súhlas sa podpisuje pri každej vakcíne, takže v tomto medzi nimi nie je žiaden rozdiel. Kto tvrdí niečo iné úmyselne zavádza a klame. AZ bola EMA schválená na použitie od 18 do 55 rokov. Je to aj v jej letáku. Že ňou očkujú aj starších to už niektorým nevadí – že títo ľudia vlastne nahradzujú pokusné myši. Treba si prečítať letáky(informácia pre užívateľa)jednotlivých vakcín, ktoré sú na stránke ŠUKL. Hnevá ma, že žiadna strana nepovie celú pravdu. Či budú mať vakcíny v budúcnosti negatívne následky nevie nikto. Argumentácia, že nie je prijateľné použitie „experimentálnych“ liekov je zavádzajúce. Keby sme mali takýto prístup tak budeme doktorov popravovať ako za pitvy v 15 storočí. Paradoxom je, že keď sa jedná o experimentálnu liečbu dieťaťa tak tam problém nie je a ľudia ešte aj finančne prispejú. Zobuďte sa! Ľudia umierajú a je 21-vé storočie.


