Niekto si mýli pojmy a dojmy. Vzdať sa môžeš niečoho čo vlastníš, alebo na čo máš právo. Tu je vidno jeho zvrátený pohľad na morálku.
Niekto si mýli pojmy a dojmy. Vzdať sa môžeš niečoho čo vlastníš, alebo na čo máš právo. Tu je vidno jeho zvrátený pohľad na morálku.
Z druhej strany: Čo Vám pomôže keď sú v „robote“? Skúsenosť. Známa v karanténe lebo manžel bol pozitívny. Aj ona po pozitívnom teste volala doktorke. Odpoveď – dobre, predĺžim Vám PN a položila telefón.
Ešte aby sme sa nečudovali. Prezliekačov kabátov je veľa. Otázkou je len koľko ich je. Stačí aby odišli v dostatočnom počte k inému kmeňu a bude vymaľované. Aj mister ŠAMAN MTV bude možno prekvapený. Podľa vyjadrenia SUL asi fúka vietor z tejto strany. Pár potkanov sa už prezradilo, uvidíme ešte koľko bude tých „ja potichu opustím toto deravé kanoe“. Predpokladám, že hviezdou večera bude ako sa zachová a „vykecá“ pán PRO. Žolíka drží pán VELKÝ.
Keď sa lámala ústava tak hlasoval za. Vtedy ho svedomie netrápilo. Zlodej kričí ja nie som zlodej to on! Farizej.
Ku vakcinácii Sputnikom V v RF. Tam sa môžete dať zaočkovať v skoro každom obchodnom centre. Nijaký poradovník, nijaký nátlak. Tam to neriešia ako u Nás. Chceš ideš, nechceš nejdeš. Žiaden očkovací pas, žiadne zvýhodňovanie zaočkovaných. Začínam si klásť otázku kde je väčšia demokracia. Samozrejme nemajú také strašné čísla ako my a obmedzenia tiež nie.
Ema už Sputnik V oficiálne rieši Máš asi krištáľovú guľu. Nedáš 6 čísiel do lotta - zišli by sa.
EMA posudzuje SPUTNIK V. Tak to je pre MTV nahrávka na smeč. Tak som zvedavý čo sa teraz udeje. Nechcel by som byť v koži REM a SUL. Vrátiť, alebo nevrátiť? Byť za blbca, alebo totálne nas..ť časť obyvateľstva. MTV má viac šťastia ako rozumu. Tá ponuka RF je katova sekera do rúk MTV.
Niekto z OLJ chce vedieť či chcú ľudia predčasné voľby? Veď sa jasne vyjadrili že ich nechcú a sú proti referendu! To je čo za divadlo pre blbcov? Kto mu uverí že ho zaujíma názor ľudí? – iba ID..OT.
Ruku na srdce - úprimne kto z Vás verí že sa niečo zmení? Ja neverím. MTV po Sputniku KRJ neobetuje. Len sa ľudia majú na čom hádať. Mŕtvi v nemocniciach, liečba a testovanie - koho to už zaujíma???? Na veľkú dieru veľká záplata. Čisté odvádzanie pozornosti. Všetky ostatné strany sú bez OLJ nič. Takže káru potiahnu ďalej. Len si dali po1/4 viagry a podj......jú.
Buď sa dodržujú pravidlá alebo nie. Ak je niečo schválené EMA-ou tak sa to má používať podľa schválenia. AZ je schválená na použitie od 18 do 55 rokov. Ak ju chcú u Nás použiť pre vyššie ročníky lebo to niekto vyskúšal niekde na starších tak to už nie je dodržiavanie pravidiel. AZ nevykonala klinickú štúdiu na ľuďoch starších ako 55 rokov. Ak sa môže teda použiť na staršie ročníky tak sa môže použiť akákoľvek vakcína ktorá nebola schválená EMA-ou. Je to taký dvojitý meter v praxi. Čo chcem a sa mi to hodí tak to použijem. Buď sa nebude používať AZ pre osoby staršie ako 55 rokov a nebude sa očkovať Sputnik-om, alebo môžeme očkovať kohokoľvek (vrátane detí) čímkoľvek. Pravidlá by sa mali dodržiavať lebo ináč to už potom nie sú pravidlá. Ale naši odborníci a novinári tiež povedia len čo sa im chce a hodí.
Buď sa dodržujú pravidlá alebo nie. Ak je niečo schválené EMA-ou tak sa to má používať podľa schválenia. AZ je schválená na použitie od 18 do 55 rokov. Ak ju chcú u Nás použiť pre vyššie ročníky lebo to niekto vyskúšal niekde na starších tak to už nie je dodržiavanie pravidiel. AZ nevykonala klinickú štúdiu na ľuďoch starších ako 55 rokov. Ak sa môže teda použiť na staršie ročníky tak sa môže použiť akákoľvek vakcína ktorá nebola schválená EMA-ou. Je to taký dvojitý meter v praxi. Čo chcem a sa mi to hodí tak to použijem. Buď sa nebude používať AZ pre osoby staršie ako 55 rokov a nebude sa očkovať Sputnik-om, alebo môžeme očkovať kohokoľvek (vrátane detí) čímkoľvek. Pravidlá by sa mali dodržiavať lebo ináč to už potom nie sú pravidlá. Ale naši odborníci a novinári tiež povedia len čo sa im chce a hodí.
Čo od toho očakávajú? Systém "babka oco mi dal facku" !!!. Môže im tak pofúkať "bobo". Pani v paláci v tomto ohľade nemá žiadne právomoci a páky. Tie ma MTV spolu s nimi. Tak isto s nimi má moc, a tú majú len spolu. Takže "vo co gou"??? Divadlo. Každý dobrý mág vie, že podmienkou každého kúzla je odvedenie pozornosti. Otázka znie "OD ČOHO?".
Všetci vedia že sú ako kompa v silnom prúde na prevoz peňazí z EU. Kompa bude jazdiť aj ďalej. Odpoveď na otázku či s nimi alebo bez nich si uvedomujú všetci. Takže zase trápne divadlo pre ovce. O mŕtvych v nemocniciach už nikto nehovorí a testovanie tiež už zišlo z mysle ľudí. Učte sa - takto sa to robí.
Osobne som proti „takémuto“ pasu, ale aj tak to presadia čo je už teraz jasné. Nebude to síce žltá hviezda ale papier. Ak má existovať tak som za to aby v ňom bol napísaný druh vakcíny. Uvidíme, čo donesie budúcnosť. Len aby sa z výhody očkovania konkrétnou vakcínou v budúcnosti nestala „STOPKA“ pre majiteľa pasu. Karma je zdarma.
Je zaujímavé ako niektoré potkany ožili, a zase púšťajú svoje jedovaté sliny. Včera ich nebolo nikde vidno a do rána sa triasli od strachu, či sa loďka náhodou nepotopí.
Pán K - len takí ľudia ako Vy sú schopní z liekov a potravín urobiť "zbraň". Však aj svet vďaka takým ako Vy aj vyzerá.
03.03. 2021 rokovanie vlády ukončené. Všetky materiáli schválené/zobraté na vedomie. Búrka v šerbli sa skončila. Pár potkanov povyskočilo, zaprskalo a loď ide ďalej. Kto čakal niečo iné je veľmi naivný. Blchy aj vši potrebujú hostiteľa – sami neprežijú.
MTV dá plačovku, SUL a REM si rýpnu a v stredu večer po koalícii slávnostne oznámia že napriek rozdielnym názorom (čo je v koalícii normálne) idú ďalej. Je to ako v zápase v boxe o titul. Bombastické vyhlásenia – ale cena za zápas je dohodnutá dopredu. Boxovať musia lebo love ináč nebudú.
Že je MTV manipulátor a demagóg vie každý. Doteraz im to nevadilo lebo sa to akože netýkalo ich. Ale je to len taká mini búrka v šerbli. Trochu poprskajú a nič. Počítať vedia, takže budú držať basu ďalej.
VITAJTE V REALITE páni poslanci a panie poslankyne.
Odporúčame