Už sa nemá zmysel baviť o rúškach, testovaní a očkovaní. Ľudia si aj tak robia čo chcú. Tí čo sa chcú chrániť ta sa budú chrániť, tí čo nechcú sa nebudú. Nemá zmysel presviedčať ľudí z iným názorom lebo ako vidno k ničomu to nevedie. Môj názor je, že momentálne sa MUSÍ OKAMŽITE (UŽ JE AJ TAK NESKORO) ZAČAŤ LIEČIŤ „LUDÍ PREVENTÍVNE“ LIEKMI. Čísla pozitívnych rastú, čiže určité percento z nich bude mať ťažký priebeh choroby. Ak sa to neurobí okamžite tak do 2-týždňov nám nemocnice úplne skolabujú a mŕtvych budeme mať 150 denne. Keď sa na rôznych fórach a debatách písalo o liekoch ako Ivermektin a iných, či dialíze (krvné zrazeniny) tak niektorí sa smiali a označovali pisateľov za bludárov. Pozrite sa kde sme teraz a kto mal pravdu. Nás teraz nezachráni testovanie a očkovanie – nás zachráni len účinná liečba a v nemocnici je už väčšinou neskoro. Neverím že MTV teraz urobí niečo normálne. Obmedzí sa mobilita ešte viac a bude sa plakať nad číslami a liečba ako doteraz pôjde do .......


