Porovnajte si aké opatrenia "dostal" ten čo sa vyhrážal pani z paláca (a to sa ešte prípad nedostal ani pred súd) a ako sa pani z paláca k tomuto prípadu vyjadrila k pánovi policajnému prezidentovi. Tá sa stará iba o niektoré skupiny obyvateľov a seba a ostatných "akože" citlivo vníma. TRÁPNE
:(((((((((((((((((((((((((((

