Klobúk dole, ty tromneš aj "Úderníka"
:))))))))))))))))
Klobúk dole, ty tromneš aj "Úderníka"
:))))))))))))))))
Máš pravdu. V SK je lepšie. Nájomné byty skoro žiadne nemáme, ak ideš do podnájmu do súkromného bytu (lebo iné vlastne nie sú) tak zaplatíš za nájom a energie 2/3 platu (podnájom ťa stojí viac ako hypotéka + zálohové platby za energie) a zarábame 1/3 z toho čo v Nemecku.
:))))))))))))))))))))))))))))))))
Ostali sme s holou ri.ou. Môžeme tak max. v prípade príletu nejakej strely jej povedať "počkaj na našich spojencov". SMUTNÉ
:((((((((((
Každý bol raz mladý a mal ideály. PS je strana pre stredoškolákov, vysokoškolákov a 69 "iných" identít. Keď sa zaradia do pracovného/rodinného života tak sa im zmení uhol pohľadu (väčšine).
Ten chlap sa na to, že je toľko v politike (ešte k tomu bol ministrom) ukázal ako TOTÁLNY PRÁVNY DILETANT. Tvrdiť, že je možné zaviesť „RETROAKTIVITU“ nepotrebuje komentár. A toto čudo chce ešte ďalej riadiť štát a tvrdiť, že sú stranou odborníkov. Ak sú tam všetci takí ako on TAK SPÁNOM BOHOM.
Ak sú občania schopní vyjadriť dôveru vláde, na ktorej zloženie nemajú absolútne žiaden vplyv tak sú Nám voľby ZBYTOČNÉ a je to cesta do diktatúry. Čo vedia o cieľoch, názoroch, schopnostiach týchto „ministrov“? Keby bola položená otázka aby vymenovali aspoň mená aspoň 5-tich z nich tak 95% nebude na otázku schopných odpovedať ale hlavne, že vyjadria akože „dôveru“. NEUVERITEĽNÉ
Jedna z vecí, ktorú v rámci "stabilizácie" rozpočtu budúca vláda/vlády urobí je zdanenie dôchodkov.
Čítam a vidím, že sú tu na debate naozaj odborníci. "Cistenie kanalizácie". Kanalizácia slúži na odvod dažďovej vody????
Preboha aspoň sa nestrápňujte.
:))))))))))))))))))))))))
BITKA????
Ja som si myslel, že v demokracii sa "súťaží". Hlavne, že všetci hlavne "Akože Demokrati" majú plné ústa o rozdelenej spoločnosti a pod, ale hlavne oni rozoštvávajú občanov.
:(((((((((
:))))))))))))))))
Ukázať mohla iba VÁM IQ-čom. Normálny ľudia to vedia/vedeli.
To je čo za stupídna anketa????
Smeti/odpad sa odváža dlhé desaťročia a pre každú lokalitu sú dostupné údaje, ktoré je možné využiť na stanovenie optimálneho intervalu. To akože tým "hlasovaním" sa niečo vyrieši?????
ĽUDIA NEBLÁZNITE - A VY PÁNI NOVINÁRI SA SPAMATAJTE!!!!!!!
Na to, o akú vážnu tému ide je tu "sakra" málo diskutujúcich. Ja osobne vidím okrem iného ako jednu z hlavných príčin stavu "podvyživenú" platbu štátu za poistencov štátu. Porovnajte si plastby štátu ČR a SR. "Nebe a dudy". Neschopnosť minulej vlády (Martin/Bory) je škoda komentovať.
DILETANTIZMUS, KLAMANIE a NESCHOPNOSŤ na POHĽADANIE - a sú v tom všetci SAS, SME-R, OLANO, Za Ľudí. Ale akože spýtajte sa iného ministra, to oni a pod - My NIČ MY MUZIKANTI MY NA VLÁDE AKOŽE NIČ - LEN TAM CHODÍME HLASOVAŤ.
:))))))))))))))))))))))))))
PS: Na obranu hranice je to na 2 veci na ho.no a na nič. Toto je na ochranu objektov (budovy, tábory, podniky, lode a pd) ako zbraň "poslednej ochrany"
NIE, že ten " trávový mastičkár" dostal veľa, ale TENTO DOSTAL MÁLO!!!
:(((((((((((((
Toto nie je prostriedok PVO. To je na blízku ochranu jednotiek v priamom blízkom "kontakte" s protivníkom. RPG, míny, malé drony a pod.
To, čo budeme musieť kúpiť namiesto S300 a KUB odhadujem na 3,5 mld €. A to sme ekonomicky v sra.kách. Za čo to kúpime? Ostali sme s holou ri.ou.
Hlavne, že bolo povedané (Patriot) - "ostanú tu dovtedy kým ich budeme potrebovať"
:((((((((((((((((((((
Posila:
https://www.topky.sk/cl/100313/2219673/Dorot…
„Teraz musíme chrániť aj tých naozaj názorovo "ďalekých". Oni na to dlabú, riskujú svoje životy a my ich zachraňujeme. Očakáva sa to od nás. A zase ustupujeme. Pokorne čakáme, kým sa umúdria alebo pokapú. Potom môžeme ísť von žiť život, ktorý nám bol ako zodpovedným občanom sľúbený,”
„Bojím sa ísť domov. Ďakujem politikom, že si varia polievočku na dobrovoľne neočkovaných a zbierajú budúce hlasy, namiesto toho, aby ich zavreli doma alebo povinne očkovali a nás nechali žiť. Nielen Boris, všetci ste drahá nevesta. Stojíte životy aj slobodu,” uzavrela nahnevaná Dorota.
PS: Trochu "čierneho humoru":
Možno aj ten "zdravotník" v Košiciach "ulovil" ich novú tajnú posilu.
Systém a úroveň masírovania občanov je neuveriteľná. Bojte sa, že vyhrá niekto iný ako ten, ktorého ste volili Vy. Výsledkom Demokracie a vôle väčšiny je STRACH???? Najsmiešnejšie je to, že to tvrdia tí, čo s Fica čoby politickej mŕtvoly v roku 2020 svoju neschopnosťou, diletantizmom, aroganciou a klamstvami vyrobili "leadera" strany s najvyššími preferenciami.
Nestrašte občanov a dajte si facku - toto je výsledok Vašej "NEpráce" a "NEschopností".
Odporúčame