Mám elektrotecnické VŠ vzdelanie 2. stupňa (socialistické) a paragraf 23. To čo sú "občania" ohľadom elektriny dnes schopní "urobiť", vrátane takzvaných elektrikárov je neuveriteľné. V tomto ohľade však hlavne zaspal štát (aj EU) a ich legislatíva. Až keď začnú horieť spoločné rozvody v bytových domoch či sa začnú zázračne "kaziť" spotrebiče tak sa asi niekto spamätá. Nikto nečíta "malé" písmená v návodoch a upozornenia - NAČO, však "to ide". Pojem sfázovanie zdrojov, či následky posunu fáze vplyvom typu záťaže (spotrebiča) na pretekajúci prúd "0" vodičom či na veľkosť napätia nikomu nič nehovorí a nevadí. AKÝ PROBLÉM, VŠAK TO "IDE". DODRŽIAVAŤ ZÁKONY, VYHLÁŠKY ČI ZMLUVY - NAČO. B A Z M E K I S T A N.

