Na pravdivé zhodnotenie by si musel vidieť jeho spotrebu v jednotkách, jednotkovú cenu položky a porovnať to s minuloročným vyúčtovaním. Ak mu "sedí" spotreba s údajmi meračov tak musel niečoho spotrebovať viac, alebo sa zvýšila jednotková cena "niečoho". To musí zistiť sám v čom je rozdiel.
ALE V CENE 1m3 studenej vody to "určite" nebude. Veľa ľudí sa vo vyúčtovaniach absolútne nevyzná - stačí preplatok. Za čo platia vlstne ani NEVEDIA. Ten pán o ktoprom sa píše je toho názorným príkladom.

