Riaditel nadnarodnych firiem ma len budu na vychode?!😆
Riaditel nadnarodnych firiem ma len budu na vychode?!😆
S tvojou degenerovanou existenciou sa nezaoberam. 😁
A zabery su kde? Rozpravky pre sprostych....
Kradli a kradnu. A panovi GP zapchaju hubu rentickou.
Hadam si nemyslis ze v diktature je to lepsie. Pozri si Rusko!
Na riaditela nadnarodnych spolocnosti velmi slaby text. Ty si asi prechlastal buducnost, bieda!
Ty mas problem s uvazovanim? Asi nie ked mas IQ hupacieho konika.
Ficova cvarga sa zmieta v chaose a beznadeji. O seba sa postarali, obyvatelov Slovenska maju za 💩.
Putko z Ruska si spravil 💩
Este ani nie je prezidentom a uz klame. Ten si v tomto s Putinom nema co vycitat!
Nic ine nevies!?
Aku zlobu robi a ako skodi? Opíš.
Tato nova generacia nacistov su obycajni zbabelci,skryvajuci sa za chrbat masy ludi.
Daj si na veceru 💩
Ako sa mas ty megadirektor nadnarodnych spolocnosti s IQ hupacieho konika?
Akoze Petulko robi bububu na kremelskeho patolizaca!? To ma podrz, taka zasadna vec! Ine problemy nevidi? Skvely prezident! Zasadovy,tvrdy chlap! Len tak dalej, Robko sa normalne boji! 🤣
Vitazstvo nad fasizmom ide Fico oslavovat s novodobym predstavitelom fasizmu Putinom.
Aj Prizogin letel do Moskvy...🤡
nezodpovedaná otázka je, prečo tam vlastne ide.
.
Ak si myslí, že uhrá výsledok, to znamená svetový mier, tak mu osobne podpíšem Nobelovu cenu. Predpokladám, že má nutkanie dosiahnuť niečo významné, aby sa s ním opäť začal niekto baviť. Aktuálne je slepý a hluchý - dokonca aj Česi ho ignorujú, rozviedka takisto neprináša nič - nikto nám z hygienických dôvodov neposúva žiadne informácie. Môj čisto súkromný predpoklad je, že naňho kaká aj väčší pes z Budapešti, bo ten si ide svoje a nejaký toxický ratlík spod Tatier je len strata času....
.
Nuž ak teda Róbert F. podľahol čaru vlastnej osobnosti a ide vyjednať mier, tak si myslím, že stráca čas, skúšali to už iné váhy. Rýchlo pochopili, že kým Putin nerozdrví Ukrajinu, nebude nič....už do tej skazy nainvestoval toľko kapitálu a ľudského potenciálu (700.000 je tuším posledný odhad), že už naozaj nemôže inak....
.
Nuž ale ak tam ide náš preceda hľadať azyl, tak ho podporujem všetkými desiatimi.
Mas vobec maturitu? Tvoje vyjadrovanie zodpoveda tzv. Skole zivota. A choroba sa vola covid....
Odporúčame