Rolka toaletaku ma cca 150 utrzkov. Tzn. ze jeden utrzok ma vyssiu hodnotu ako 1 rubel. Lacnejsie je teda obsluhovat analny otvor rublami! 😄
Rolka toaletaku ma cca 150 utrzkov. Tzn. ze jeden utrzok ma vyssiu hodnotu ako 1 rubel. Lacnejsie je teda obsluhovat analny otvor rublami! 😄
Co je na tom trapne! Podvadzanie rusov? To robia od r. 1917!
Hurvinek nie je chlap! Je to nepodarena atrapa bez cti a hrdosti. Obycajny trubiroh.
Koalicia je totalne neschopna! Som zvedavy na schvalovanie zakonov v parlamente. Predcasne volby? Nie! Za ziadnu cenu! Nech si to Smer s Hlasom vyzeru do dna!
Rusi to maju hadam aj v DNA.
Slovensko ma male sance udrzat svoju statnost do buducnosti. Bolo zalozene na mafianskych zakladoch a nevymanilo sa z toho. To co predvadza Fico a lupezna horda okolo neho uz prekonava obdobie temna za meciarizmu. Velku sancu mal Matovic, ale rychlo sa ukazalo, ze je len tajtrlikom v politickom ringu. Fica doslova posadil do kresla premiera. Ale ukazuje sa, ze aj Ficova hviezda zhasina. Co bude dalej!?
Atacms nemaju viac hlavic. Pletiete si kazetovu municiu s hlavicami. Inak ruska PVO sa snazila zostrelit ale opat sa nedarilo.
Vlada trapenia sa. Dobehli trnavskeho mamlasa a uz ho prekonavaju. Navarili si poriadne horucu kašu tak nech si ju zozeru az do konca! Ziadne predcasne volby! Trapte sa do konca!
Slovensko ma male sance udrzat svoju statnost do buducnosti. Bolo zalozene na mafianskych zakladoch a nevymanilo sa z toho. To co predvadza Fico a lupezna horda okolo neho uz prekonava obdobie temna za meciarizmu. Velku sancu mal Matovic, ale rychlo sa ukazalo, ze je len tajtrlikom v politickom ringu. Fica doslova posadil do kresla premiera. Ale ukazuje sa, ze aj Ficova hviezda zhasina. Co bude dalej!?
Mozno aj geneticky.
Dalsi i.iot!
Chod do r.ti!
Jozinka je.ne! Nerob mu to! On tak miluje tie jeho klamstva!
Nerad mi, mam postarane! A ak sa potrebujes chvalit rob si to niekde inde. Nie som ten co zavidi, ak su peniaze nadobudnute zakonne a nikoho neposkodili tak si to ten zasluzi.
O akej uteceneckej krize to melies? Tesne pred volbami nahnal Orban zopar stovak chudakov na nasu hranicu, presne tam kde sa dala velmi lahko prekrocit. Pomohol spinavcom zo Smeru vyhrat volby. Este zorganizovali tu srandovnu kontrolu na hraniciach pre tupy slovensky plebs. Odvtedy je zazrakom pokoj!
Slovensko ma male sance udrzat svoju statnost do buducnosti. Bolo zalozene na mafianskych zakladoch a nevymanilo sa z toho. To co predvadza Fico a lupezna horda okolo neho uz prekonava obdobie temna za meciarizmu. Velku sancu mal Matovic, ale rychlo sa ukazalo, ze je len tajtrlikom v politickom ringu. Fica doslova posadil do kresla premiera. Ale ukazuje sa, ze aj Ficova hviezda zhasina. Co bude dalej!?
Odporúčame