Slovensko ma male sance udrzat svoju statnost do buducnosti. Bolo zalozene na mafianskych zakladoch a nevymanilo sa z toho. To co predvadza Fico a lupezna horda okolo neho uz prekonava obdobie temna za meciarizmu. Velku sancu mal Matovic, ale rychlo sa ukazalo, ze je len tajtrlikom v politickom ringu. Fica doslova posadil do kresla premiera. Ale ukazuje sa, ze aj Ficova hviezda zhasina. Co bude dalej!?


