Snazis sa. Este vacsi blb si ako sa to ukazovalo. 🥳
Snazis sa. Este vacsi blb si ako sa to ukazovalo. 🥳
Chod vyskusat. Budes mat hlavu v gatiach.
Slovnik komunistu.
Netrapi. Su to rusi,nikto po nich netuzi!
K tym 500 sev.korejcom, moze to byt pravda nakolko na tento pomerne rozlahly areal poslali Ukrajinci az 12 storm shadow striel. Vsetky aj zasiahli areal. Ukrajinci mali velmi dobre informacie, preto obetovali tolko striel. Navyse tieto boli vybavene specialnou hlavicou s dvojitym ucinkom proti zodolnenym cielom. Velmi to Putina nastvalo.
Nie je. Jeden je zaostaly sedlak z vychodu a druhy bojnicky bulo blizky nackom z republiky.
Uvedom si andyka, ze tu je verejna diskusia, zvykni si alebo vypadni 😉
Poznamka hodna primitiva ruskeho typu.
Presne si trafil! Nezmysly typu Armata, SU57,Kinzal a teraz daky lieskovec.
Ty mas peniaze ale nemas poctivost. Kratke trvanie "stastia".
Tvoja oblubena?
Uff,aky si mudry "generalny riaditel nadnarodnych spolocnosti vystudovany na Floride",
Pre sprostych je doveryhodne ZaV a podobne platky...prajem ti pekne a nerusene citanie...
Evidentne na zapad nezaposobilo dalsie Putinovo vystupenie v style potemkinovej dediny.
Nechcem tomu verit ale americania udajne dodaju Ukrajine strely JASSM 158B. Maju dolet 1000 km,presnost zasahu do 5m. Nezda sa mi to lebo su odpalovane zo vzduchu hlavne z bombarderov B1B. Uvidime.
A to bol ten najtucnejsi z roty...
Napisal Lovák....
Aj Kanianka...
Ty rad robis zo seba este vacsieho blbca?
Odporúčame