ano, hneď ako postaví diaľnicu cez Pacifik do Indického oceánu, debil senilný :D
ano, hneď ako postaví diaľnicu cez Pacifik do Indického oceánu, debil senilný :D
bože tá Nvotová je fakt riadny exot :D
Vláda SR už dala stámilióny na celoplošné testovanie, na odmeny za očkovanie, za vakcíny, ktoré nikto nechce, za zbrane, ktoré nepotrebujeme, a v neposlednom rade na financovanie Ukrajiny, ale súdruha Horského trápi platba v hotovosti až tak, že si zrazu spomenul, že tu máme nejaké upadajúce zdravotníctvo a zastarané školstvo :D
Čaputová to zrejme zabalí a redakcii Praudy zavládol smútok :)
Súdguh Andgej Matišák len ťažko potláčal slzy :)
"Čo sa týka Bratstva, treba povedať, že dodávky sú výrazne krátené a výrazne nižšie, ako by mali byť,“ dodal Kvasňovský." ... zo strany európskych odberateľov, treba povedať, ktorí odmietli nakupovať plyn z Ruska :)
proste treba ignorovať a bojkotovať všetku LGTV a gender progresívno-agresívnu propagandu, a firmy pochopia, že pánom je zákazník:)
ale ale... nie je teda všetko s plynom také ružové, ako nám celé mesiace dozadu tvrdila Ukrajinská Prauda :)
no čo asi za tým môže byť, prauďáci? :D
Však sankcie, strata 150 miliónového ruského trhu, pretrhnutie stabilných a desaťročia fungujúcich dodávateľských reťazcov, odmietnutie ruských energií a surovín... ale tiež tlaky na znižovanie obchodu s Čínou :)
Konečne reálna konkurencia v ospalom európskom rybníku :)
potlesk pre Maďarov... jediní z celej EÚ majú gule nielen povedať, čo si myslia a vedia aj tak všetci, ale to aj urobiť!
no a nemá pravdu? :D
zle počul :)
Bachmut dobyli wagnerovci, ruská armáda sa do bojov nezapojila... a títo Prigožinovi zverbovaní väzni za pár mesiacov zabili 70 tisíc ukrajinských vojakov, ktorých vycvičilo NATO a Kyjev tam posielal do mlynčeka na mäso.
"Ukrajina, ktorá má väčšinu svojich síl pripravených na protiofenzívu stále v zálohe, môže sledovať, kam Moskva nasadí vojakov, aby posilnila svoje línie, a udrieť v zriedkavejšie chránených oblastiach, a to aj na východe" ... hehehe, ale však to isté robia aj Rusi - drží väčšinu síl v zálohe a sleduje, kam Kyjev nasadí vojakov. Takže obe strany len sledujú tú druhú a zachvíľu je jún preč :)
Ukroši boli opäť raz prichytení pri klamstve. Členovia africkej misie potvrdili, že v Kyjeve nepočuli žiadne sirény ani výbuchy...
Denná dávka propagandy Ukrajinskej Praudy :)
Ukrajinská Prauda ho už predčasne pochovávala :)
Tak to je obrovský prúser pre slovenskú diplomaciu - aby sa priestory honorárneho konzula SR používal na skladovanie zbraní a munície... ale vraj "potraviny" :D
NATOvská mierová okupácia Afganistanu trvala 20 rokov. USAcka okupácia Sýrie trvá od 2015... prečo nevoláš po ukončení tejto okupácie? Smutný to svet veru...
hahaha, Ukrajinská Prauda :D
Títo propagandisti oslavujú obsadenie pár dedín, čo je ešte len predsunutá línia ruskej obrany, a to za cenu veľkých strát, a Pruaďáci sa tu už odbavujú, ako keby to bol Bachmut či čo... Tak ale morálku povzbudiť treba :)
A keď už tak radi ukazujú mŕtvoly, tu sú videá aj z druhej strany:
Odporúčame