no tak a čo, chlap exol malé pivo. Progresívci pos*rte sa :)
Že ale Káčer bol permanentne naliaty džinom, to vám nevadilo :)
no tak a čo, chlap exol malé pivo. Progresívci pos*rte sa :)
Že ale Káčer bol permanentne naliaty džinom, to vám nevadilo :)
OK... keď to píše Ukrajinská Prauda :)
a čo hovoríš na ukrošské raketové útoky na Doneck? To by vás ukrajinských trollov malo zaujímať, že sa zabíja a ničí, nie kto čo napíše.
Ani sa nedivím, že pod tento výtrus sa z Ukrajinskej Praudy radšej ani nikto nepodpísal :)
"moskovskí propagandisti museli uznať" ... ktorí propagandisti? Nejaké konkrétne mená Prauda nedá, aby sme si to mohli pozrieť priamo? :D A mimochodom, sú to rovnakí propagandisti, ako prauďáci, len na druhej strane barikády.
"Kyjev tvrdí, že Moskva za dva týždne prišla o 4 600 zabitých alebo zranených vojakov" ... tak iste :) Týmto kyjevským rozprávkam veria tuším už len prauďáci :)
"ich prvej obrannej línie" ... prvá obranná línia je niekoľko km ďalej, toto sú len predsunuté oporné body bránené jednotkami o veľkosti nanajvýš roty.
keď si niekto ako USA aj EÚ môžu tlačiť peniaze koľko chcú, tak sa ľahko posielajú miliardy sem a tam :)
Biden je rád, ak sa vôbec ešte vyjadrí. Všetko ostatné len prečíta, ako tak.
jaaaj, zase toho Macrona presstitúti zd*bú. Oni nechcú nezávislosť od USA v ničom :)
"a ochrana práv národnostných menšín" ... túto podmienku Kyjev nedokáže splniť. Ale na druhej strane, žiadne menšiny, žiadne problémy :)
"zatiaľ čo západné členské krajiny vrátane Francúzska, Nemecka a Holandska sú v tejto otázke zdržanlivejšie." ... samozrejme, že tieto krajiny, pretože to v konečnom dôsledku budú oni, kto budú musieť nalievať miliardy do tejto bezodnej skorumpovanej diery. Východným krajinám je to jedno, tie majú prd :)
Nech sa repa ide pozrieť na FB stránky Polície SR, a zvlášť tú o hoaxoch, a sám zistí, prečo Polícii ani policajtom ľudia nedôverujú...
Spomedzi médií všetkými možnými súdmi právoplatne odsúdených vrahov Cervanovej stále obhajujú už len .týždeň a Denník N. A najnovšie sa k nim pridáva Prauda...
finančný podvodník, špekulant, manipulátor, korupčník :)
"jeden z najúspešnejších investorov v histórii USA" ... tak progresívna Prauda nazýva niekoho, kto počas tzv. Čiernej stredy v 1992 machináciami spôsobil devalváciu libry o 10 percent a zarobil miliardu :)
Mihál je idiot, že sa dal k Hegerovi.
Matišák je pro-americký presstitút :)
zamestnanec oplotenej ambasády súdruh Matišák a jeho experti :)
Keby už teraz Čína podnikla inváziu na Taiwan, tak USA a jej vazali nemajú šancu ju ubrániť. Po prvé, európske krajiny NATO sú s výnimkou Turecka už úplne demilitarizované, pretože všetko, čo mali, poslali Ukrošom, a zadarmo. Po druhé, Taiwan nie je štát, je to čínska separatistická provincia. Okrem tucta krajín ho nikto neuznáva a nie je v žiadnych medzinárodných organizáciách. A po tretie, intervencia USA do vojny by nevyhnutne viedla k vojne s Čínou a pri čínskych brehoch. Číne stačí uzavrieť Taiwan námornou a leteckou blokádou a USA si ani neškrtnú, ak nechcú začať tretiu svetovú. Ale možno chcú.
hehehe, Huawei si asi myslí, že ak odišla z Ruska, tak naňho Amíci zrušia sankcie, že bude môcť dovážať 5G procesory, že Google mu zase sprístupní svoj Google Play alebo že bude môcť znovu budovať 5G siete v EÚ a u ďalších amerických vazalov :)
bla bla bla...
nácek je akurát tak Navaľny :)
Odporúčame