Od politiky pokojne čím ďalej a hneď je menej frustrácií...
Od politiky pokojne čím ďalej a hneď je menej frustrácií...
S boľavými končatinami nie sú žarty - môže to fungovať tak, že čo krok, to argument.
Ale aj tá príčina môže byť vedľajším účinkom niečoho iného, či už liečby alebo napr. aj poškodzovania.
Preklepčok sa vyskytol, má byť primus inter pares, bez n v poslednom slove. (Napr. https://en.wikipedia.org/wiki/Primus_inter_p… )
Treba dúfať, že niekto nepríde raz s tým, že vytvorí proatramentovú represívnu narcisickú veľkorodinu, do ktorej iba najzarytejší narcisti či iní devianti nebudú chcieť prirodzene patriť a teda bude treba proti nim bojovať silnejšou kontrolu atramentovosti. Osobne proti atramentkám nič nemám, ale najlepšiu atramentku som mal asi po 2000 a tá nezasychala vôbec.
Tá priestranná mramorovo vyzerajúca budova bola asi vybudovaná pre Háfiza Asada. Pamätám sa, že B. Asad odmietal tie priestory využívať, tuším z obavy z odposluchu.
Vraj sa kamaráti s fluórom a ten ho potom častejšie pustí ďalej do mozgu.
Alebo si nechá pustiť nejaké videá s Jeffreyom Sachsom a pochopí preceňovanie Mearsheimerovho prílišného determinizmu v danom smere.
Už som našiel. čo ma zaujíma, hoci to je iba technická časť pre nich priaznivej skutočnosti:
"Q: Does the Hilton family still own shares in the company?
A: The Hilton family does not directly own shares in Hilton Worldwide Holdings Inc. However, the family’s legacy and influence can still be seen in the company’s branding and operations." ( https://nicklachey.com/ownership-of-hilton-h… )
Koľko z tej hotelovej siete vlastnia aktuálne Hiltonovci a v akom zložení, keďže asi budeme o nich čítavať permanentne niečo?
Mediálny problém mediálnych ľudí má asi iné kvality ako bežný život, ale aj v jednom i druhom môže byť jedna strana viac-menej mediálna (prevádzkované či hovorené "sociálne siete"...) a teda útočiaci je napr. alfa (v totalitách ľahšie) a napadnutý je jeden z desiatich variantov sigma typu možno, ale vždy najlepšie akože silent disruptor, hoci ostatní môžu byť kombnáciou zvyšných deväť či všetkých 10 varintov podobne ako on a majú sa (tiež) diplomaticky prispôsobiť rozporom v tom, že problém nesie len ten jednotlivec. a to dovtedy, pokým sa nejaký súvisiaci problém v spoločnosti celkom totálne nestratí, čiže aj navždy (aby si kolektívy uvedomili). Mediálni ľudia to môžu mať trochu jednoduchšie, už dávno napísal nejaký český fotografický časopis mysíím, že kto má vlastné médium, je slobodný... Mediálnych ľudí teda asi berieme ako v lepšiej pozícii voči spoločenským tlakom, príkladom sú ironické komédie alebo vyjadrenei F. Atkinsona o takýchto veciach, lebo tiež majú "všestíhateľnosti".
A vďaka tejto "akcii" to potom budú prežívať ako vlastnú chybu a budú ticho a prispeje sa tak harmonizácii celej našej budúcej spoločnosti alebo tak nejako ako vždy.
Čína by bola schopná obrovských investícií, ale nebolo to asi prijaté. V tomto tragickom prípade sa asi príliš spoliehalo na to, ako dlho možno stavať na veciach postavených za socializmu, čo môže byť aj u nás. Teraz budem asi s obavami chodiť popri všetkých pekne nafarbených budovách, ktoré sa tej zo 64 trochu podobajú. Inak ak by Číňania rekonštruovali aj ten prístrešok, neviem, ako by to pre ich pracovníkov dopadlo, lebo netuším, ako sa takéto rozmerné veci preverujú, keď sa odlamujú postupne ale rýchlo.
Okrem toho princíp často nepotrebných challenges "pre sociálne siete" môže byť aj nereflexívne konzumentský - bez dôvodu situačné mínus je plus takto a plus je zrejme zasa mínus... akosi to skôr pripomína el. sériové zapojenie (zvýšenie napätia alebo jeho spoločného unesenia) namiesto priamo estetických možností situácie (hosp. kolektivizmus?). Ale asi čím bližšie k vonk. realite, tým tvrdšie účinky či dopad. Čo všetko potom tvorí tú východziu realitu?
Akiste dostali aj písomný zrozumiteľný návod a inštrukciu, čo robiť a nerobiť, ak niečo nepôjde podľa plánu, a čo urobili v takom kontexte doteraz ostatní.
Môžete si pozrieť v údajoch o prístroji, či je napr. vybavený kamerou. V prípade zneužitia si tak prístroj aj ukradne časť prenosovej kapacity pre upload "poskytovateľom" (budúcim prenajímateľom?) televízora.
Poprípade by bolo príjemné sa aj vopred dočítať, koľko asi môže taký HDMI kábel k kvalite na 4K a 8K /15 metrov stáť a či nie sú efektívnejšie potom iné. Príp. ktoré sú najekonomickejšie pri dobrej funkčnosti pre dlhšie vedenie, napr. do projektorov v inštitúciách.
Hotspot je také pekné slovenské slovo v netechnickej reči...
Asi aby nezávideli - byť v internete vecí napr. psíkom zjavne tiež nie je príliš zábavné.
Ku každému mechanizmu patrí aj jeho zneužívanie a zrejme i to, kto z neho teda bude profitovávať.
Odporúčame