A dovážajú sa napr. čínske (klasické) vakcíny? Tie novodobé ľudia pochopia asi ako samostatný prechod na Linux a to ešte nebudú vedieť vec otestovať, či pochopili dobre.
A dovážajú sa napr. čínske (klasické) vakcíny? Tie novodobé ľudia pochopia asi ako samostatný prechod na Linux a to ešte nebudú vedieť vec otestovať, či pochopili dobre.
Tak to sú s Pravdou už tri zdroje a môže vzniknúť agentúra správa.
Imunita je od R. Reagana z r. 1986. Netuším, ako prešla aj do Európy.
Skôr by ma zaujímalo, či je „pokorne“ k dispozícii štatistika s ťažším priebehom a predchádzajúcich liečob a očkovaní či stravovacích preferencií.. čo tak nakŕmiť tým AI, ak sa nikomu nechce upokojiť ináč všeobecne obľubovateľov očkovania? Veď aj v iných oblastiach, ak niekto neverí propagácii či propagande nastavenej pre určité najschodnejšíe masové psychol. vlastnosti alebo v privátnej sfére pre nejaké skôr tvrdšie osobné determnácie (hoci len aktuálnych či budúcich aktérov) z toho, bude sa rovnaký postup používať aj o 19 rokov a dôverčivosť voči tomu sa preto ešte nutne nezvýši.
resp. podozrením... 1. odlišujú PCR vlastne chrípku od covid-u alebo treba iné vyšetrenie príp. (ak náhodou nejako ochoriem) mám si za také zisťovanie priplatiť či zakúpiť vopred nejaký iný test? 2. keďže nie je možné nejako vylúčiť nakazenosť zaočkovaných, ľudia v zdravotníctve asi budú musieť chodiť v skafandroch tak alebo tak.
A koľko sa ľudia nariskujú voči sebe i iným z túžby po tej istote...
Mega lockdown má možno zmysel pri šírení a jednozložkovej kauzalite výhradne čerstvo a hlavne vzduchom. Ak by bola v reťazi predpokladov výživa či kontaminácia liečiv/vakcín, bolo by nám to asi nie natoľko užitočné.
opr.: na konci "len Ešte" (keď človek strieda klávesnice...).
Ak by chceli nadiktované, neposlúchnite ich, lebo to propomína nácvik na ideológiu ulice proti vopred "medzi sebou" dohodnutým (a možno cvičným) cieľom a hlavne na úrovni hlboko pod ZŠ asi. I keby nadiktovaný názor plne zodpovedal a bol v súlade s potrebami všetkých, je tam to nebezpečenstvo nepremyslenia situácie (a nie ešte do minulosti) a teda môže ľahšie vzniknúť ilúzia, že jednoduchou projekciou proti nejakému jedincovi (ideológiou šírenou podľa zabehanej ale niekde možno nepochopenej psychol. schémy) sa poriešia predtým udupávané problémy a až potom sa spoločnosť stane oveľa transparentnejšou... len tešte tá jedna dve fázy či organizačné operácie predtým, aby...
Nevybrúsili tú formuláciu dosť opatrne v analógii k duš. vl. a potom pri tak naznačenom trende potom by sa aj rúška a dezinfekcia a prevencia a vedomosti k tomu mohli stať „špinou“, na základe ktorej sa s Vami nikto akože veriaci zaočkovanej (monopol.) metóde nebude chcieť stretávať a radšej predá auto (a dáta na internet už tiež te sú silne neekologické, najmä tie vizuálne) v strese z toho, ako bol blízko Zla.
Obyčajne takého úvahy vychádzajú asi z predpokladu dopadu pulzných dát, teda nie nejakých sínusových ako klasické rozhlasové vysielanie. Operátor v zahr. myslím zvykol aj upozorňovať na nenosenie mobil. tf prístrojov na tele, lebo sa prekročí uvádzaný výkon a norma ožarovania tkanív (podľa refer. z 2015 asi). 4G LTE je ak som trochu porozumel hlavne niečo ako matematicky spojených a rozdelených v telefóne viacero liniek naraz a 5G je pri niekde aj oveľa vyšších frekvenciách osem podobných z rôznych smerov naraz a z toho asi rôzne obavy. Ale o tom som nechcel. Vie niekto, aký charakter má v porovnaní s týmto laickým chápaním digitálny rozhlas? Dávnejšie (>15 r.) niekt. zóny BA 1 mohli byť uvádzané ako prekračujúce aj nejaké české odporúčanie (slovenská norma bola asi min. o 10 r. staršia), a keďže mnohé tie vyhlášky majú asi cca 50+ rokov a zmenilo sa televízne vysielanie, mohlo by byť celkom zaujímavé, ako by to bolo pri digit. vysielaniach namiesto napr. VKV a pod. z takého hľadiska.
Pozor, tablety existujú aj 80-eurové aj lacnejšie. Môže to ale mať sem-tam nejaké ale.
Vek nevinnosti a Girl, Interrupted boli asi značne náročnejšie na vytvorenie než iba na pochopenie. Nestvárnila W. Ryder v nejakom filme aj chorú pracovníčku formálnej/podvodnej zdravotnej poisťovne? Tá sa dá (technicky) „vidieť“ ako jednoduchšia postava, ale v skutočnosti to tak možno nie je.
Asi si to treba aj rozdeliť na zložky; neexistuje všeobecný či jeden prvok/zlúčenina emisií. Lode by mnohé vedeli spaľovať aj lieh z lekárne či benzín, ale nelejú ho tam.
To najhoršie býva organizované, obyč. ako nejaký režimizmus či nátlak resp. oboje (kt. v hyperextravertovanej agresívnej a podlo bezvýchodiskovej verzii vyzerá byť na vhodne zameranej mape geograficky dosť blízko pornografie, hoci sa to nezdá samozrejmé, ale teda aspoň to poskytuje akú-takú intuitívnu definícu pornografie keď nič iné).
Btw. nerozumiem dodatkovo tomu, že keď jeden provaxerský zahr. umelec tvrdí, že vraj to dá rozum, že na dosiahnutie tzv. stádovej uminity je že potrebné, aby sa väčšina dala zaočkovať, bude taká zamýšľaná cieľová herd immunity iná v zóne s EÚ pasmi a iná s čínskymi, austrálskymi či ruskými a juhoamer. pasmi? To veľmi neuľahčí globálne cestovanie tak rýchlo.
dopl. na zamyslenie z internetu (IG) v profile prof. Roberta Reicha: https://www.instagram.com/p/CVYWcE2pZoN/
Bolo by dosť smelé, ak by sa od obslužných a pridružených činností popri korporátnom blýskavom fungovaní prešlo na vojny korporácií navzájom príp. proti arbitrárne novozvoleným celým krajinám... hovorí sa niekedy, že fašizmus bol nový viac v Európe (v porovnaní s koloniálnymi vojnami).
To by aj mňa zaujímalo. Asymptomatickí (nešíritelia) ešte môžu byť aj asymptomaticky imúnni (sami ako sú teraz) na relevantne dlhší čas vlastne.
Dozvedeli by sme sa z oficiálneho obituary, ak by v tej „ctižiadosti“ bola zohrala úlohu nejaká rodinka skôr?
Odporúčame