Môžu mať nejakú bezpečne pripnutú ako samozrejme úplne bezpečný dielenský skrutkovač, keďže skrutkovanie ručne tam človekom asi dosť máva sem a tam.
Môžu mať nejakú bezpečne pripnutú ako samozrejme úplne bezpečný dielenský skrutkovač, keďže skrutkovanie ručne tam človekom asi dosť máva sem a tam.
Niekto môže mať taký "potrebný" postoj aj podvedome či automaticky alebo sa jednoducho stane chyba... v r. 2000, keď bola S. Chorkinová pripravená tak, že nikto nemal mať šancu, bolo jedno náčinie o 5 cm náhodou nižšie ( https://youtu.be/hkP1HVcNVvM?t=729 ).
Ako ochrana zhora (ako Hubblove teleskopy na satelitoch), ale ľudský rozmer má aj ten faktor, že
Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou,
ten, kdo do pout jímá otroky, sám je otrok.
Nechť ruky, nechťby jazyk v okovy své vázal otrocké,
jedno to, neb nezná šetřiti práva jiných.
A práva treba aj mimo webu, tie zdieľané závadné obsahy sú také nejaké nadväzné podľa vzorov údajne. A navyše ľahko kontrolovateľné, podobne ako napr. respirátory.
A ak nie je uznávaná nejaká samozrejmá sloboda, musí to byť jasne deklarované, aby sa nedalo akože ľudsky či voči pôvodnej situácii otvorené zlo pripisovať napr útočne hypnotizérsky nezainteresovaným podriadeným a bezvýznamným v podstate akoby "slúžiacim" ľuďom napríklad...
Časom z toho chystaného tech. pseudoriešenia ale môže vzniknúť nárok na ďalší akoby DRM modul do opensource browserov, grafických kariet, tabletov, automatických práčok, autokamier a podobne. A business sa zlepší krátkodobo... Veď kto by také nechcel ako sledovaný, že.
...že podporia jednotlivé produkčné firmy...
Každý ako povinne, aby nebol antivaxer, schváli konvenčné vakcíny, ale i tie môžu byť v budúcej verzii, ak sa taký postup presadí, s tým jednovrstvovým uhlíkom namiesto hliníka, niekdajšieho formaldehydu a neviemčoho s ortuťou atď. Dnes v tom máme taký jazykový zákryt, že mediátorová RNA, ale i vakcína sama je niekedy možno tak obchodne mediátorom alebo vektorom novej technológie, ktorá nie je priamo obsiahnutá v názve (a neviem, čo na tie tony 2D uhlíka čiastočne v prostredí povedia napr. ekologisti).
Možno začínajú nebeskou harmóniou, lebo ešte prez. Trump zrušil to zašifrovanie obsahov jablk. telefónov či ich kópií na serveroch tak, aby vraj drogoví díleri z toho neprofitovali (zašifr. SMS-ky a pod.), teraz pribudlo nejaké prehľadávanie fotiek.
V IG sa mi zobrazila taká memeová výzva, že nepovedať 24 hodín nič negatívne. Veď čo aj...
Isté je, že uprednostňovať totálnu precíznosť iba proti jednej strane a voči druhej logicky naopak nepredpokladá rovnoprávne postavenie v najbližšej dobe...
Aj ako jedna z prvych znamych obeti fotograf Causi pôsobil ako enormny silak v dobrej forme, sam vravel, ze sa predtym citil neznicitelny... nepredavaju takym sportovcom nejaku skodlivu vec nahodou?
Pred chvíľou som pozeral Pat-a a Mat-a vo filme a ten Dunningov-Krugerov efekt vyzerá celkom zábavne. Ale taký trh s agresívne popularizovanou ponukou v tomto ohľade možno tiež nie je nevinný, ako varuje aj záverečná pieseň filmu Lóve napríklad.
Telefóny zn. Leica budú stáť alebo stoja si 1400 USD ( = so snímačom, kt. sa označuje marketingovo ako 1-palcový vďaka inému výrobcovi), takže tie so spomínaným Huaweiom si asi budú vo svete časom nejako konkurovať.
Asi treba spropagovať slnečníky, lebo od prehriatia bude takýchto pribúdať viac v dohľadných rokoch (ak ho teda niekto neopil s úmyslom vyrobiť štrajkokaza).
Možno mal niekto zaočkovaného šoféra či ochrankára a ťažko sa mu riadilo či strážilo... ale nejaký veselý softvér na hodnotenie efektívnosti opatrení vraj poschvaľuje vládam vo svete kadečo, iste by schválil aj to voľno.
Ak pri prijatí nebola podmienkou optimálna nosná prepážka, podľa istého zdroja môžu vznikať (ako i inokedy) poranenia pri špáradlovom testovaní. Dúfam, že sa časom bude všade používať niečo iné v rámci boja proti šíreniu. A zaujímavé, ako sa tí súkromníci spontánne naraz zhodli a ani spoločnú široko vopred oznámenú poradu nepotrebovali...
Navyše to ani nie je vakcína. Asi sa odpútava pozornosť, než sa zaujme stanovisko na nejakú onú tému, lebo správy sú už viac o tej neviem čom ako kedysi o produktivite práce, a to sa naozaj nedá vydržať, úplne zbytočne budú vysielať.
Bolo by celom zaujímavé vedieť, aké je toto stabilné a aký to bude mať vz. vzťah ku chrípke prípadne. Či teda budú chcieť očkovať tým istým, ibaže znova.
Kto dostane ochorenie, je automaticky akoby očkovaný tou istou bielkovinou, takže nie je nič dlžný... on/ona teda nie.
Instituty robia taketo veci. Teraz ked bude uzernik chciet kupit nieci mejetok, staci poslat nejakeho slintajuceho zaockovaneho superroznasaca alebo aj so skumavkou iba a nepohodlny pohodlne skrachuje ako udajne trochu Euro v dnesnej inflacnej verzii...
Nikto nič neodmieta, to je o falošnej úradníckej istote, lebo kto sa neočkoval, "podľahol" informácii o potrebe prevencie a už rok a pol inak žije, kupuje si vitamíny, rúška, rukavice, dezinfekcie, myslí na ne, dodržiava najrôznejšie pre neho primerané opatrenia, kupuje si iné veci než predtým na trávenie voľného času a podobne. Ľudia, ktorým sa niečo často ponúka, chcú teda akoby istotu neškodnosti a funkčnosti tej akože vakcinácie a politici často paradoxne tiež prezentujú požiadavku na nejakú istotu, akoby opretú o vakcináciu, ale v podstate možno pravidlo na odlišné opatrenia pre akože vakcínovaných a nevakcínovaných. Perspektívna údajne hroziacich nejakých masových štrajkov pravdaže neteší, lebo znamená túžbu po jednoduchých a ideologických riešeniach, teda podobných tým politickým (bez prevencie, diferencovania atď.). Politici vlastne dôrazom na iba akoby jeden druh opatrení iba vedome podporujú vznik myšlienkovo podobne schématických nepokojov.
V spoločnosti sa do situácie diletantsky miešajú aj dovozy a ceny... emergentnejší dovoz ospravedlnil napr. v ČR aj oveľa vyššiu cenu, a toľko, o koľko mnohý rekreant všeličo iné inak možno na mieste odpočinku ochotne preplatí, je pri násobení miliónom a viac signifikantná a motivujúca čiastka. Kto chce hľadať akékoľvek lacnejšie riešenie, musí byť asi aj opatrný.
Odporúčame