To viem, lepšie vybrať si také niečo na daný účel, aby nebolo potom treba skúšať opravovať... jedna firma myslím ponúka aj výmenu priletovanej pamäti na Pro notebookoch - rozhodne nič strednej úrovne, zahrievanie asi kúsok nad 180 stupňov a podobne.
To viem, lepšie vybrať si také niečo na daný účel, aby nebolo potom treba skúšať opravovať... jedna firma myslím ponúka aj výmenu priletovanej pamäti na Pro notebookoch - rozhodne nič strednej úrovne, zahrievanie asi kúsok nad 180 stupňov a podobne.
Aspoň to nie je hra typu vidíte, že už prechádzam na ten správny a pravdivý názor, verte mi, už bude dobre, keď mi budete veriť, preto vlastne musíte. Ale či za problémami nie je i to, že ľudia si neuznajú, že nemajú kontrolu nad situáciou a majú vraj fakticky ešte menšiu kontrolu, pokým si neuznajú, že nemajú kontrolu (niektorým sa môže aj vzáj. kontrola prezentovať ako kontrola nad iným). Prednáška jedného zahr. prednášajúceho má ako reklamu animovaný gif, v ktorom sa jasne hovorí, že You don't have control. You never had control. You never will have control. Trikom niekedy ale býva aj vyžadovať prílišnú a automatizovanú neslobodnú zodpovednosť až po fašizmus. Časť akiste robia behaviorálne sa tváriace kritiky, sústredením sa niečie správanie sa pridajú šikanátorské neempatické povahy a ziskuchtivci a teda vznikne väčšina, hoci väčšina proti (hocikomu). Alebo aj keď sú ľudia v nejakej platnej zotrvačnej schéme zlí a oni chcú byť ale aj po zmene možno i nekontrolovanej situácie dobrí.
err.. myslel som ich facebookovú stránku
Videl som niečo aj na stránke ruského veľvyslanectva v SR pri hľadaní nejakej tlačovej správy či niečoho podobného. // Mimoch. nechápem, prečo tu píšu, že ako v Matrixe, to by bolo, ak by sme v jednom prípade mohli pokojne akože odpočívať (či nespisovne lockdownovať) a v druhom niečo riskantne riešiť... obávam sa, že takého dvojpilulkové alternatívy z filmu prakticky neexistujú, aj keby to pôsobilo politicky obveseľujúco.
Netreba pripisovať všetky vlastnosti korporátneho sveta jednotlivcom, hoci viem o ľuďoch, ktorých vlastnosti sú také, že ani korporácia/osoba nadefinovaná v anglosaskom zmysle neodolá. Možno by sme si radi niektorí prečítali niektorí niečo o zmenách v Z školstve po nepokojoch 1968, ktoré terajšie mladšie generácie asi nijako priveľmi nereflektovali (:-(((). Dá niekto link?
Aký to bude mať vplyv na ceny intelovských prístrojov Apple? (Niekde sa zadávali min. požiadavky na nový počítač práve keď sa v USA chystali ukázať nové produkty na tom procesore – (časový posun pár hodín) ale vecne prakticky nevadí.)
Kto má tendenciu naletieť, mal by aspoň dočasne používať aj bezplatné služby a sw a potom nezaplatí celkom irelevantnej podvodnej stránke s predpokladom, že automaticky chcem za niečo zasa zaplatiť, lebo bezplatná funkcionalita buď neexistuje alebo by to bola asi nejaká korupcia alebo niečo podobné. Takéto stránky sa asi zväčša spoliehajú na rutinné splnenie popri iných povinnostiach.
Smutné. Vidno, že memy o túžbe po nezapočítaní roku 2020 do veku majú vďaka svojej výstižnosti stále aktuálny význam.. a ešte sa môžeme či budeme musieť pokiaľ možno pripraviť aj na podobný 2021.
Nesúvisia... podobne nesúvisieť môže hoci keď niekto podľa západného návodu bude získavať reality a upriamovať len tak do vetra pozornosť na duševné vlastníctvo (hoci aj aktuálne spracúvané a nikdy inokedy tak vopred konštruované a dokrúcané u iných predtým ani potom) alebo k tomu 50 vecí a ľudí aj organizovať. Nechápu ale tí v článku spomínaní podozriví či potenciálni teroristi, že to ľuďom v cieľových krajinách aj osobne nevyhovuje a teda budú dvojnásobne bez vzťahu k ich ideológii či presvedčeniu?
Od prvého stupňa ZŠ nás naúčali o výstrele z Auróry, ale o tom, že išlo o nič nehovoriaci časový signál s trochou vojenskej parády až tak nemohli naúčať. Nechávali to na fantázii, ale s trochu pochybnosti.
Kacírska pochybnosť.
Len či odovzdávatelia takejto tézy zvážili, či motívom tých terapií nie je nejaký zvláštny iba derivát náboženstva maskujúci patológie prípadných "normalizátorov" a či skúsili niekedy sami zabehnúť namiesto súkromného rozhovoru k susedom na štátnu konverznú terapiu a potom o tom pokecať so susedmi... len aby sme vedeli, čo presne tým myslia, tie cudzie slová môžu kadečo neužitočné eschatologicky či idealisticky (až po psychopatom kompatibilne a po vôli) skrývať a potom si to znáša tak či tak celá spoločnosť, čo vyžaduje zasa určitý marketing.. a od núteného marketingu ku komunizmu...
Tých bolo viacero, https://en.wikipedia.org/wiki/Incandescent_l… . A okrem nich vynálezcovia oblúkovej lampy osobitne. Ale niekto vedel asi dobre patentovať.
Ak stingery, tak sa asi budú kontrolovať nielen zdravotné certifikáty, ale aj všetko, čo má asi 135 cm a atypické náhradné batérie.
V tom nie je úmysel, ale v niečom je to asi podobná ako stará (ruská, ja za to nemôžem) PC hra s padajúcmi útvarmi zo štvorčekov, v ktorej sa zdá, že je na začiatku veľa času, ale napokon sa priestor nad nezloženými útvarmi skracuje a času aj na zautomatizovaný postup je prekliato málo a nasleduje havária...
Tak nejako podľa názorov vyskytujúcich sa tak nejako fyzicky blízko istej firmy sa mi zdá, že cez "ľudí" ako 1-tlivcov a iných ako aktérov sa bez obvyklej politickej tendencie presadzujú aj veci, ktoré nie je ani možné začať hlásať všeobecne a ani to verejne sformulovať. Nepripisoval by som preto Gatesovej maske či nenosenej maske veľký význam (akiste so sebou nosí FFP3/4-kový filter pre prípad). Iná vec je, že niekedy v podstate marketing vie aj odpútavať pozornosť voči veciam vo väčšom meradle relevantným a zrejme existuje sformulované prepojenie týchto čiastkových pohľadov, ak ním nie je iba samo "rozpojenie" cez tých jednotlivcov a čiastkové ciele (alebo samotný fakt toho rozpojenia, čo by bola zrejme v inom kontexte korporátna amnézia).
Kedysi som to skúsil, a okrem HP Smart som si nainštaloval aj HP Print Service Plugin. Funguje to niekomu na HP 2630 teraz aj bez toho?
... ale licenčné podmienky, aké si potenciálne nejaký na tom vzdušnom riešení postavený poskytovateľský projekt môže klásť, budú možno vynútiteľné a budú mať (v záujme bezprecedentnej bezpečnosti a stability pravdaže) váhu zákona... hoci napr. aj nezmysly ako žiadne linuxy "držané" v dosahu, žiadne 4G, backupy dát kvôli rýchlosti iba na cloude výhradného poskytovateľa, čokoľvek.
dopl.. .myslel som súkromných používateľov, že ich to asi nezaujme, nie výrobných, hoci prečo si vo výrobách nepoložia optické káble, netuším.
Je to udivujúco jednotné, ako keby do toho investovali marketing nejakého softvérového monopolu... napríklad štvrtý bod v zozname kľúčových tém voľného webinára Fitch Solutions „Industries Will Lead The 5G Revolution“ (17. novembra) znie „How 5G is a crucial element of the Fourth Industrial Revolution“. Dúfam skromne, že je to také mäkké pristátie programu 5G, keďže používateľom bude ten skutočný vysokofrekvenčný 5G zrejme nie až tak fanatizujúco zaujímavý... teda ak niekde netrvajú na tom, že všetky tie dáta z výrobných hál a jednotlivých sústruhov a lakovacích robotov pôjdu cez normálnych telekom operátorov, telefónne satelity a cez priestor voľného pohybu nezainteresovaných ľudí – nespotrebiteľov 5G (než to dajú na satelity a nebude úniku) atď.
Ach miestnosti... Pojem lockdown je tiež taký preventívne ironický a zle sa vysvetľuje, lebo podľa Artha či aj Wordweb je to zatvorenie v zmysle poriadkového zatvorenia väzňov v ich celách ako metóda zvládnutia nepokojov (lockdown ~ noun very rare 1. the act of confining prisoners to their cells (usually to regain control during a riot)). Na pojmoch zvládania a nezvládania možno operuje aj viacero ľudí so skúsenosťou z niektorej strany končiaceho socíkového režimu s jazykom buď priamo zo Západu alebo z nejakého odborného jazyka importovaného socíkovým režimom zo Západu. Opozíciou proti zvládaniu ale bývajú zasa majdany alebo potenciálne aj boj za nejaké priv. duševné vlastníctvo (akoby veda na bohatnutie, a teda aj súkromie, ale aj na vyhradzovanie si niečoho na neostrom poli až po čiernobielu kresbu postáv a občas si tým niekto niečo privlastní či využije, čo ešte nebolo ostro rozdelené, a potom prenasleduje vlastné poškodenie, keďže je sám pôvodcom akože všetkého – porov. socík).
Odporúčame