kaplan, no a teraz nám napíš o svojich neúspechoch ako predsedu miestnej organizácie SDKÚ v Marianke, ako kandidáta na starostu v Marianke, ako žiadateľa na licenciu súkromnej TV, ako tvorcu volebnej kampane SDKÚ ktorého nepoznal ani čelný člen Vavrík a ako pisateľa nenávistných blogov na Fica ktoré nedokážu spôsobiť porážku tebou nenávideného SMERu. Ináč ja ťa plne chápem veď nenávisť a závisť je vlastná neschopným ľuďom, ale dávaj si pozor lebo nenávisť a závisť ťa môžu zabiť....


