Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj alebo o vymývaní mozgov
snehuliačik, tvoje fakta sa dajú veľmi ľahko vyvrátiť a to úplne jednoducho, Anglo americké bombardovacie zväzy vybombardovali mestá a priemyselné závody v Nemecku do doby kamennej, na území USA vojna nebola a na vojne bohatli no a v ZSSR boli obrovské vojnové škody nakoľko nacistické Nemecko uplatňovalo taktiku spálenej zeme, ZSSR stratil v II. svetovej vojne 23 200 000 svojich obyvateľov, obnovu ZSSR robili jeho občania a nie občania oslobodených území Červenou armádou, chudoba bola po II. svetovej vojne v celej Európe, ktorých spojencov Ruska ktorí žijú v biede a živoria myslíš, tých do roku 1920 alebo tých od roku 1991 a ako nám Rusi pripravovali pomalú smrť a hlavne kedy keď v rokoch 1920 - 1991 tu bol ZSSR?